Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ABD'ye karşı Milletler Ligi'nde kazandığı maçta sevinç gösterisi yaparak gündeme oturan Nazlıcan İrem Köroğlu, yaşadığı deneyimi ilk kez anlattı. Kameraların kendisini çektiğinin farkında olmadığını ve annesinin mesajlarını göremediğini belirten Köroğlu, o anın nasıl geliştiğini anlattı.

Takımın Zaferi ve Tribünlerdeki Sevinç

Arlington kentinde gerçekleşen ve heyecanla beklenen karşılaşmada, Filenin Sultanları ABD'yi tie-break setinde mağlup ederek büyük bir zafer elde etti. Ancak maç sonunda, tribünde sevinçle zıplayarak görüntülenen bir Türk kadın seyircinin videosu sosyal medyada hızla yayıldı ve gündem oldu.

Divock Origi Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı! Divock Origi Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı!

Nazlıcan İrem Köroğlu Yaşadıklarını Anlattı

Yaşadığı deneyimi YouTube hesabından paylaşan Köroğlu, kameraların kendisini çektiğinden habersiz olduğunu ve annesinin defalarca mesaj gönderdiğini ancak bunları görmediğini ifade etti. Video çektiği sırada bir kez ekranı gördüğünü belirten Köroğlu, sevincini paylaştığını ve kazandıkları için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

TRT'nin Özür Dilemesi ve İstenmeyen Görüntü

TRT Spor'da canlı yayınlanan görüntülerin ardından TRT'nin açıklama yaparak sorumluluğun ABD'li yayıncı kuruluşta olduğunu belirtmesi, konunun gündeme gelmesine neden oldu. TRT yönetimi, yayımlanan görüntülerin istenmeyen bir durum olduğunu savunarak konuya ilişkin açıklama yayımladı.

Nazlıcan İrem Köroğlu'nun yaşadığı deneyim, Milli Kadın Voleybol Takımı'nın zaferinin yanı sıra gündemi meşgul etti. Köroğlu'nun anlatımı, olayın nasıl geliştiğine dair daha net bir bakış sunarken, medyanın ve yayıncı kuruluşların dikkatli olması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.


 

Editör: Havva Andırır