Savaş Cebeci ile tanınan vücut geliştirme videoları sosyal medyada dolaşırken, profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan'ın kanlı bir sokak kavgası haberi gündemi sarsıyor.
Kavga Sonrası Özür Dileme
Olayın ardından Savaş Cebeci, yaptığı açıklamada yaşananlardan dolayı özür diledi. "Tüm bu yaşananlardan dolayı önce kendi ailemden sonra tüm sevdiklerimden ve bana inanan takipçilerimden ve kötü örnek olduğum gençlerden özür dilerim" ifadelerini kullandı.
2018'de Karşılaşmışlardı!
2018 yılında yaşanan olayda, oturduğu yerde boks müsabakasını izleyen Kaan Kazgan, daha önce ringte karşılaştığı MMA Türkiye Şampiyonu Batuhan Çarbuğa tarafından arkadan saldırıya uğradı.
Arkadan Saldırı: Defalarca Yumruk Atıldı
Çarbuğa'nın arkadan yaklaşarak Kazgan'a defalarca yumruk attığı anlar, görgü tanıklarının ve kamera kayıtlarının şahitliğinde gerçekleşti.
Görevlilere De Saldırdılar
Olay yerinde bulunan görevliler ve çevredekiler, duruma müdahale ederken, Çarbuğa'nın saldırgan tavırları sürdü. Kendisini ayırmak isteyenlere de saldıran Çarbuğa, olayı daha da karmaşık bir hal aldırdı.
O Anlar Anbean Kaydedildi
Kavga anları, sosyal medyada hızla yayılarak geniş kitlelerce izlendi. Görüntüler, olayın şiddetini ve gerilimini gözler önüne serdi.