Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sosyal medyada da büyük bir konuşma konusu olan dizi, her hafta beklenmedik sürprizlerle dolu. Son olarak dizide yaşanan gelişmelerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman gibi usta oyuncuların yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi, büyük bir ilgiyle izleniyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan isimlerle birlikte, hikayede yeni dönemeçlerin yaşanması bekleniyor.

Dizide Doğa karakterine hayat verecek yeni partnerin Kaan Taşaner olduğu duyuruldu. Taşaner'in canlandıracağı karakterin adı ise "Giray" olarak açıklandı. Giray karakterinin Türkiye'nin önde gelen ilaç firmalarından Şifacıgil Holding'in veliahtı olduğu bilgisi verildi. Bu karakterin 57. bölümden itibaren dizide yer alacağı belirtildi.

Dizinin heyecanla beklenen bir diğer olayı ise Görkem ve Fatih'in düğünü oldu. Doğa'dan boşanan Fatih'in Görkem'le düğün sahnesi çekildiği bilgisi paylaşıldı. Bu görüntülerin sosyal medyaya sızdırılmasıyla birlikte izleyiciler arasında büyük bir merak uyandı. Görkem ve Fatih'in düğün sahnesine dair yapılan yorumlar da dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümlerinde, bu yeni karakterlerin ve yaşanacak gelişmelerin izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacağı tahmin ediliyor. Diziye katılan yeni isimlerle birlikte hikayenin nasıl şekilleneceği ise izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Ebru Şancı kocası, eşi kim, kiminle evli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Ebru Şancı kocası, eşi kim, kiminle evli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?