Yetersiz Maaşlar Bayram Sevincini Gölgeledi: Sumbas'ta Emekliler Borçla Et Aldı! Yetersiz Maaşlar Bayram Sevincini Gölgeledi: Sumbas'ta Emekliler Borçla Et Aldı!

Spor gündemine dair çarpıcı yorumları ve tespitleri ile dikkat çeken Lube Ayar, izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Lube Ayar kimdir? İşte, hayatı ve biyografisi...

Erken Yaşam ve Eğitim

Lube Ayar, 1978 yılında Artvin'in Berta (Ortaköy) köyünden Şile'ye göç etmiş Gürcü kökenli bir ailenin çocuğu olarak Üsküdar'da doğdu. İlk eğitimini burada tamamladıktan sonra 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü'nde öğrenim görmeye başladı. Ancak futbol tutkusu onu farklı bir yola yönlendirdi.

Gazetecilik Kariyeri

Futbol tutkusunun peşinden giderek Fanatik gazetesinde stajyer olarak gazetecilik kariyerine adım atan Ayar, kısa sürede medya dünyasında kendini kanıtladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü kazansa da, eğitimine devam etmeyerek kariyerine odaklanmayı tercih etti. Ayar, Yeni Yüzyıl, Akşam, Star TV, Milliyet, Yurt ve Habertürk gibi önemli medya kuruluşlarında muhabir ve editör olarak görev yaptı.

Ödüller ve Başarılar

2006 yılında Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Canpolat'ın görevden alınmasıyla sonuçlanan haberi sayesinde Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından "Siyasal Haber" dalında Başarı Ödülü'ne layık görüldü ve "Yılın Gazetecisi" seçildi. Aynı haberle Metin Göktepe Gazetecilik Ödülü'ne de layık görüldü. Bu başarılar, onun gazetecilik kariyerinde önemli bir dönüm noktası oldu.

Spor Yorumculuğu

Gazetecilik kariyerinin yanı sıra spor yorumculuğunda da adından söz ettiren Lube Ayar, katıldığı programlarda yaptığı tespitler ve yorumlarla izleyicilerin ilgisini çekiyor. Ayar, spor dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek bilgi ve deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Fenerbahçe'nin devam eden seçimli olağan genel kurulunda konuşma yapan Lube Ayar'ın, sosyal medya hesabından genel kurul üyelerine ettiği hakaret taraftarın tepkisini çekti.

Genel Kurulda Gerilim

Fenerbahçe'de, yeni başkanın belirleneceği olağan seçimli genel kurul Ülker Stadı'nda sürüyor. Sabah saatlerinde başlayan ve yarın da oy verme işlemiyle devam edecek olan genel kurulda, üyeler kürsüde konuşmalarını gerçekleştiriyor.

Lube Ayar'ın Tepki Çeken Paylaşımı

Kürsüde konuşma yapan genel kurul üyelerinden Lube Ayar, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ayar, kendisini eleştiren genel kurul üyelerine yönelik olarak "Aptallara laf anlatacak kadar zamanımız olsaydı keşke. Ama hayat kısa, kuşlar uçuyor!" ifadelerini kullandı. Bu paylaşım, genel kurul üyeleri ve taraftarlar arasında büyük tepki topladı.

Taraftarların Tepkisi

Lube Ayar'ın bu hakaret dolu paylaşımı, Fenerbahçe taraftarları tarafından sosyal medyada yoğun eleştirilere maruz kaldı. Taraftarlar, genel kurulun önemine ve ciddiyetine dikkat çekerek, Ayar'ın bu tür ifadelerle süreci olumsuz etkilediğini belirttiler.

Genel Kurulda İfadeler

Lube Ayar'ın genel kurulda yaptığı konuşma sırasında ve sonrasında yaşanan bu olay, Fenerbahçe camiasında geniş yankı uyandırdı. Ayar'ın sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşım, genel kurulun atmosferini gerdi ve dikkatleri üzerine çekti.

Editör: Zeliha YAKUT