Kuruluş Osman'da Ayrılık İddiası: Burak Özçivit Diziden Ayrılıyor mu?

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da bomba bir ayrılık iddiası gündeme düştü. Başrol oyuncusu Burak Özçivit'in diziyi bırakacağı konuşuluyor. Bu iddia, dizinin hayranlarını şoke etti.

Kuruluş 2

Burak Özçivit'in Ayrılık İddialarının Temeli Ne?

Burak Özçivit'in diziden ayrılığına dair iddialar, yaklaşık iki ay önce yaşanan bir olayla ilişkilendiriliyor. Olayda, Kuruluş Osman'ın set ekibinde çalışan bir kişi, sosyal medya hesabından Özçivit'e tepkili bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımda Özçivit'in sete geç geldiği ve ekibe hakaret ettiği iddia edilmişti.

Kuruluş Osman Fragman

Sosyal medya paylaşımı sonrası Özçivit'in avukatı tarafından yapılan açıklamada ise iddialar yalanlanmış ve paylaşımı yapan kişiye dava açılacağı belirtilmişti.

Kuruluş Osman Fragman 1

Burak Özçivit Gerçekten Ayrılıyor mu?

Yaşanan olaydan sonra Burak Özçivit'in Kuruluş Osman'ın yapımcısı Mehmet Bozdağ'ı ve dizinin resmi Instagram hesabını takipten çıkması, ayrılık iddialarını daha da güçlendirdi.

Kurulus Osman 152 Pdpl

Bugünkü 24 Mayıs Oğlak burcu yorumunda neler olacak, bugün Oğlak burcu yorumuna göre iş, sağlık, para nasıl gidecek? Bugünkü 24 Mayıs Oğlak burcu yorumunda neler olacak, bugün Oğlak burcu yorumuna göre iş, sağlık, para nasıl gidecek?

Ancak son gelen haberlere göre Burak Özçivit ile Mehmet Bozdağ arasında yaşanan sorunlar çözüldü ve Özçivit'in dizide kalacağı öğrenildi.