Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2024-2025 EĞİTİM YILI TAKVİMİ || İstanbul Üniversitesi AUZEF bahar ve güz dönemi vize / final sınav tarihleri ne zaman? Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2024-2025 EĞİTİM YILI TAKVİMİ || İstanbul Üniversitesi AUZEF bahar ve güz dönemi vize / final sınav tarihleri ne zaman?

KPSS Ön Lisans sınavına katılmak isteyen adaylar için geç başvuru süreci başladı. Başvuru tarihlerini kaçıran adaylar için son şans olan KPSS Ön Lisans geç başvuru süreci hakkında detaylar netleşti.

Geç Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Geç başvuru sürecinde KPSS Ön Lisans için belirlenen ücret 525 TL olarak açıklandı. 

Geç Başvuru Nasıl Yapılır?

ÖSYM'nin sınav takvimine göre, KPSS Ön Lisans geç başvuru işlemi 9 Temmuz 2024 tarihinde başladı. Başvurular, 10 Temmuz 2024 tarihinde saat 23:59'a kadar devam edecek. Geç başvuru işlemi, adayların ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilir.

Son Gün Ne Zaman?

Geç başvuru için son gün 10 Temmuz 2024 tarihi olarak belirlendi. Adayların bu tarihe kadar başvurularını tamamlamaları ve belirtilen ücreti yatırmaları gerekmektedir. Geç başvuru işleminde son dakika yoğunluğu yaşanmaması için adayların işlemlerini zamanında tamamlamaları önem taşımaktadır.

Editör: Havva Andırır