"Kızılcık Şerbeti" dizisinde 'Nilay' karakterini canlandıran 29 yaşındaki oyuncu Feyza Civelek, uyuşturucu siparişi vermek suçlamasıyla polis tarafından yakalandı. Olay, Beşiktaş'ta gece saat 04.15 sularında gerçekleşti ve dizi oyuncusu Civelek'in adı ilginç bir olayın merkezine yerleşti.

POLİSİN OPERASYONU VE CİVELEK'İN İFADESİ

Polis ekipleri, sivil devriye sırasında plakasız bir motosikletin 2 şüpheli tarafından kullanıldığını tespit etti. Yapılan sorgulamada şüphelilerden Selçuk Ç.'nin üzerinde 1.5 gram kokain bulundu. Ancak olayın daha ilginç yanı, Feyza Civelek'in polislerin yanına giderek kendini açıkça ele vermiş olmasıydı.

Civelek'in ifadesine göre, telefonla irtibata geçerek uyuşturucu siparişi verdiği ve ardından 6 bin lira gönderdiği belirtildi. Ancak sonrasında alkollü olduğunu iddia ederek kendisine uyuşturucu madde getiren kişileri hatırlamadığını söyledi. Polis merkezinde verdiği ifadesinde, bu olayın ilk defa uyuşturucu kullanma deneyimi olduğunu ve sipariş ettiği maddenin kendisine ulaşmadığını ifade etti.

HUKUKİ SÜREÇ

Şüpheli Selçuk Ç. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Feyza Civelek hakkında ise sipariş ettiği uyuşturucu madde eline geçmediği için takipsizlik kararı verildi. Ev ve üzerinde yapılan aramalarda herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmamıştı. Ancak Civelek'in bu olayla ilgili verdiği çelişkili ifadeler ve dizi hayranlarının şaşkınlığı, olayın yankıları daha uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.

Yabani'nin Alaz'ı Bertan Asllani sevgilisi kimdir, evli mi? Kaç yaşında, aslen nereli, mesleği nedir? Yabani'nin Alaz'ı Bertan Asllani sevgilisi kimdir, evli mi? Kaç yaşında, aslen nereli, mesleği nedir?