İnci Sefa Cingöz, Türk oyuncu ve tiyatrocu olarak tanınmaktadır. Kendisi, "Kızıl Goncalar" dizisinde Gülayşe karakterine hayat verecek. Dizide, Mert Yazıcıoğlu'nun canlandırdığı Cüneyd'in annesi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Salma Hayek tatilde adeta ateş etti, bikinisiyle gözlerin pasını sildi, kim der ki 57 yaşındaki oyuncu fit haliyle büyüledi Salma Hayek tatilde adeta ateş etti, bikinisiyle gözlerin pasını sildi, kim der ki 57 yaşındaki oyuncu fit haliyle büyüledi

Tiyatro alanında da aktif olan İnci Sefa Cingöz, başarılı bir kariyere sahiptir. Hem oyuncu hem de asistan olarak birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Projeleri arasında "Yok Olma Çağı", "Peki", "Araba Kullanmayı Nasıl Öğrendim", "Ivanov", "Vahşet Tanrısı" ve "Küçük" gibi yapımlar bulunmaktadır.

Cingöz'ün "Kızıl Goncalar" dizisindeki performansı ve Gülayşe karakterine nasıl bir yorum getireceği merakla beklenmektedir. Bu yeni rolüyle televizyon dünyasında daha geniş kitlelere ulaşması beklenen İnci Sefa Cingöz'ün oyunculuk yeteneği ve performansıyla dikkat çekmesi muhtemeldir.