Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Eslem Sena Nur, oturduğu kafede 3 kadının saldırısına maruz kaldı. Olayın ardından kanlar içinde kalan yarışmacı, yaşadığı dehşeti anlatarak büyük şok yarattı.

Korkunç Saldırı Anı

Eslem Sena Nur, yaşadığı saldırıya ilişkin Instagram hesabından yaptığı açıklamada, olayın nasıl gerçekleştiğini detaylandırdı. Arkadaşıyla birlikte kafede bulunduklarını, eve dönmek için taksi çağırdıklarını ve lavaboya gittiğini belirten Eslem, lavabodan çıktığında arkasından 3 kadının geldiğini ve kendisine saldırmaya başladıklarını ifade etti. Birinin elinde çakı olduğunu fark eden Eslem, kaçmaya çalıştığını ancak kadınların kendisini yakalayıp darp ettiklerini ve kafasına çakı soktuklarını söyledi. Son olarak merdivenden aşağı itildiğini ve kafasında 12 dikiş olduğunu belirtti.

Türkiye’nin ilk astrolojik komedi romanı: Her Şeyin Başı Merkür romanın yazarı Ayşe Balıbey Kimdir, nereli kaç yaşında? Türkiye’nin ilk astrolojik komedi romanı: Her Şeyin Başı Merkür romanın yazarı Ayşe Balıbey Kimdir, nereli kaç yaşında?

640Xauto (12)

Kumpas İddiası ve Polis İfadesi

Eslem, saldırının bir kumpas olduğunu düşündüğünü dile getirdi. İfadesi alınmak üzere karakolda bulunduğunu ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladı. Saldırganların motivasyonu hakkında ise detaylı bilgi vermedi.
Sonuç ve Beklentiler

Editör: Havva Andırır