OSMANİYE’DE GÖÇÜK SON DAKİKA || Göçük altında kaç işçi kaldı, işçiler çıkarıldı mı? OSMANİYE’DE GÖÇÜK SON DAKİKA || Göçük altında kaç işçi kaldı, işçiler çıkarıldı mı?

Çiftçilere Reflektör Dağıtımı

Ayrıca, traktörleriyle sıkça trafiğe çıkan çiftçilere daha görünür olmaları amacıyla reflektör dağıtımı gerçekleştirildi. Bu reflektörler, özellikle gece ve düşük ışıklı ortamlarda traktörlerin daha kolay fark edilmesini sağlayarak trafik kazalarının önlenmesine katkı sağlayacak.

Eğitim ve Bilinçlendirme

Trafik Jandarması timleri, çiftçilerin trafikte daha güvenli ve bilinçli bir şekilde hareket etmeleri için eğitim ve bilinçlendirme faaliyetlerine önem veriyor. Bu kapsamda düzenlenen etkinlik, çiftçilerin trafik kurallarına daha fazla dikkat etmelerini ve traktör kullanımında gerekli önlemleri almalarını sağlamayı amaçlıyor.

Reflektör Dağıtımıyla Güvenliğin Artırılması

Traktörlerin trafikte daha görünür olması, trafik kazalarının önlenmesinde önemli bir adımdır. Bu doğrultuda gerçekleştirilen reflektör dağıtımı, çiftçilerin ve diğer sürücülerin güvenliği için önemli bir katkı sağlayacak.

Trafik Jandarması ekipleri, benzer etkinliklerle çiftçilerin trafikte daha güvenli bir şekilde seyretmelerini sağlamak adına çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.