Hazar Ergüçlü ve Seda Sayan'ın "Çorap" Yorumu Sosyal Medyayı Salladı

Kanal D'de yayınlanan 'İnci Taneleri' dizisinde canlandırdığı 'Dilber' karakteriyle büyük beğeni toplayan Hazar Ergüçlü, önceki akşam düzenlenen Elle Style Awards töreninde 'Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu' ödülünü aldı. Dizideki başarısının yanı sıra sahip olduğu tarzıyla da dikkat çeken Ergüçlü, ödül töreninde yaptığı açıklamada diziye ara verdiklerini ve bir tatilin kendilerini beklediğini belirtti. Ayrıca, aldıkları olumlu tepkilerin kendisini mutlu ettiğini ve 'Dilber' karakterini canlandırmanın kendisine iyi geldiğini dile getirdi.

Hande Erçel'in Yırtmaçlı Elbisesi Milano'da Konuşuldu! Sürekli Eliyle Kapattı Hande Erçel'in Yırtmaçlı Elbisesi Milano'da Konuşuldu! Sürekli Eliyle Kapattı

Ödül töreninde giydiği kıyafetle eleştirilere maruz kalan Hazar Ergüçlü'ye, daha önce "Ben çorap kadınıyım" diyen Seda Sayan'dan destek geldi. Sosyal medya hesabından Ergüçlü'nün fotoğrafını paylaşan Sayan, "Çorap" yazarak alkış emojisi koydu. Bu yoruma Hazar Ergüçlü ise "Ben de çorap kadınıyım abla" şeklinde karşılık verdi.

SedaErgüçlü'nün tarzıyla ilgili yapılan eleştirilere karşı Seda Sayan'ın gösterdiği destek, sosyal medyada olumlu bir atmosfer oluşturdu ve kadın dayanışmasının önemini bir kez daha vurguladı.
 

Editör: Havva Andırır