Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, iki yıl önce iş insanı Kaan Demirağ ile dünyaevine girmiş ve evliliğinden kısa bir süre sonra oğlu Cem'i kucağına almıştı. Bir yıl önce de ikinci çocuğu Ada'ya kavuşan Alkoçlar, sosyal medyayı sallayan bikinili pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

MUTLU AİLE HAYATI VE İKİ ÇOCUĞUYLA POZ VERDİ

Alkoçlar'ın karın kaslarının göründüğü pozlar, takipçilerinden "Kim der ki iki çocuk annesi" gibi yorumlar alırken, oğlu ile plajda çekil7776en kareleri de beğeni topladı. Hülya Koçyiğit'in torunu, evliliğindeki mutlu aile tablosunu da sıkça paylaşıyor ve sosyal medyada ilgi odağı olmayı başarıyor.

Doğukan Güngör'ün sevgilisi Aleyna Yalçın mesleği ne, ne iş yapar? Mesleğini duyanlar şaşkın… Doğukan Güngör'ün sevgilisi Aleyna Yalçın mesleği ne, ne iş yapar? Mesleğini duyanlar şaşkın…

ALKOÇLAR AİLESİ'NİN ÖZEL ANLARI

Geçtiğimiz günlerde kızları Ada'nın doğum gününü kar temalı bir partiyle kutlayan Alkoçlar ile Demirağ çifti, mutlu aile tablolarıyla sık sık gündeme geliyor. Aslışah Alkoçlar'ın doğum sonrası hızla formuna kavuşması ve bikinili pozlarıyla sosyal medyayı sallaması, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.