Hafsanur Sancaktutan Yaz Sezonunu Açtı! Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Taze Cikti 726X470
Hafsanur Sancaktutan yaz sezonunu açtı ve bikinili pozlarıyla sosyal medyada büyük ilgi gördü. Son olarak Kerem Bürsin ile birlikte rol aldığı ve final yapan "Ya Çok Seversen" dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu, tatilde çektiği bikinili fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı. Bu paylaşımlar, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alarak gündem oldu.

T T T 2

Kerem Bürsin ile "Ya Çok Seversen" Dizisi


Hafsanur Sancaktutan, Kerem Bürsin ile birlikte rol aldığı "Ya Çok Seversen" dizisinin final yapmasının ardından tatil yaparak dinlenmeye çekildi. Yoğun bir çalışma döneminin ardından boş vakitlerini tatil yaparak değerlendiren Sancaktutan, tatilde çektiği bikinili fotoğrafları sosyal medyada paylaştı ve büyük ilgi gördü.

6684E05D2F4D3542E3410A0C

Roma Tatili ve Yeni Projeler


Geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, Roma'da tatil yaptığını belirten Sancaktutan, "Şu sıralar dinleniyorum, geziyorum. Roma biraz yağmurluydu ama güzeldi. Kız kıza tatil yaptık. Makarna, pizza çok dikkatimi çekti. Biraz kilo aldık ama hemen sporlar yapıldı. Senaryo okuyorum. Yeni yıldan çok keyif almaya başladım" dedi. Güzel oyuncu, yeni projeler için senaryo okuduğunu ve yeni yıldan keyif aldığını ifade etti.

02016Ee92B19Ab46D9505C150C0E1673

Ameliyat Süreci ve Sağlık Durumu


2018 yılında "Gülperi" dizisi ile oyunculuğa adım atan Hafsanur Sancaktutan, Anneler Günü'nde hastaneden yaptığı paylaşım ile hayranlarını endişelendirmişti. "Anne gözü, anne yüreği" notuyla yaptığı paylaşımın ardından gelen endişeli yorumlara yanıt veren Sancaktutan, "Merak etmeyin, her şey yolunda. Ön çapraz bağım ve menisküsüm yırtıldı ama ameliyatımı oldum. Kısa sürede sahalara dönüyorum" diyerek sağlık durumu hakkında bilgi vermişti.

5Ef581155542851Fd83Cfec0

Beyaz Bikinisiyle Göz Kamaştırdı


Hafsanur Sancaktutan, beyaz bikinisiyle verdiği pozları sosyal medya hesabında paylaştı. Güzel oyuncunun beyaz bikinili pozlarına 64 binden fazla beğeni ve 300'ün üzerinde yorum geldi.

Adsiz Tasarim 9 1

Hayranları, Sancaktutan'ın fit vücudu ve enerjik görünümü karşısında övgü dolu yorumlarda bulundu.

N4Q390 I Q Z0 W52 Afm561A2W

Koronavirüsü Atlattı

Daha önce koronavirüse yakalanan Hafsanur Sancaktutan, hastalığı atlattığını ve beşinci kez koronavirüse yakalanmak istemediğini belirtti. Sancaktutan, sağlığına dikkat ettiğini ve sağlıklı yaşam tarzını sürdürdüğünü ifade etti.

3699767 79Ff19377564586B0F6575Dd

Hafsanur Sancaktutan, yaz sezonunu açarak bikinili pozlarıyla sosyal medyada büyük ilgi gördü.

W T H Lp Z Zdj E

Hayranları, güzel oyuncunun enerjik ve fit görünümüne hayran kaldı.

Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler.. Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler..

Untitled Design 96

Sancaktutan, yeni projeler ve tatil planlarıyla dolu bir yaz geçiriyor. Başarılı oyuncunun sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından ilgiyle takip ediliyor ve beğeni topluyor.

18585792 1200X675

Editör: Ali Çakar