Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler.. Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler..

Ünlü kahve zinciri Gloria Jean's'in iflas ettiği yönündeki iddialar, şirketin ortaklarından Mehmet Dinçerler tarafından kesin bir dille yalanlandı. Dinçerler'in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, markalarıyla ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı. HalkTV'de yer alan haberde, City Center adlı bir şirketin Gloria Jean's'in bağlı olduğu Grup DNC Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ'nin iflasını talep ettiği iddia edilmişti.

Mehmet Dinçerler'in İfade Ettiği Şüphe

Mehmet Dinçerler, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Son birkaç saat içinde sosyal medyada ve internet ortamında dolaşan markamızla ilgili haberlerin aslı yoktur. Hakkımda ve ortak olduğum hiçbir şirkette böylesine bir başvuru veya dava bulunmamaktadır." Dinçerler, ayrıca markalarının zaman zaman benzer iddialarla karşı karşıya kaldığını ancak işlerine daha da güçlenerek devam edeceklerini belirtti.

Geleceğe Yönelik Umut Dolu Açıklamalar

İflas iddialarına rağmen, Dinçerler markalarının geleceği konusunda umutlu olduğunu dile getirdi: "Yayınlanan haberin aksine, markamıza olan yoğun ilgiyle hem Türkiye’de hem de Avrupa’da daha da güçleneceğimiz günlerin müjdesini vermek isterim." Ayrıca, asılsız haberlere karşı hukuki haklarını sonuna kadar kullanacaklarını vurguladı.

Ekran Goruntusu 2024 07 08 18253

Editör: Havva Andırır