Türkiye'nin gösteri dünyasının önde gelen çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Etiler'de bir polis çevirmesine takıldı. Ünlü oyuncuların lüks araçları, görenleri adeta büyüledi.

Magazin Gündeminde Yine Adları Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Sık sık magazin gündemine gelen ve rol aldıkları projelerle adlarından söz ettiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, geçtiğimiz gece Etiler'de yaşadıkları bir trafik olayıyla yeniden manşetlerde yer aldı.

Doğal Güzelliğiyle Dikkat Çekti Fahriye Evcen

38 yaşındaki güzel oyuncu Fahriye Evcen'in makyajsız hali ve elindeki kırmızı güller, basın mensuplarının ilgisini çekti. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Evcen, ayaküstü sohbetinde basın mensuplarıyla samimi bir şekilde iletişim kurdu.

Sinan Akçıl'dan Eski Sevgilisi Hadise'ye Yeni Gönderme! 10. Yıl Marşı Tartışması Sürüyor Sinan Akçıl'dan Eski Sevgilisi Hadise'ye Yeni Gönderme! 10. Yıl Marşı Tartışması Sürüyor

Fahriye

Burak Özçivit'in Alkol Testi

Etiler'deki polis çevirmesinde alkol testine tabi tutulan Burak Özçivit'in sonucu sıfır promil çıktı. Bu durum, ünlü oyuncunun alkol kullanımıyla ilgili olumlu bir izlenim bıraktı.

666809F6Bc17D6055D0C2819

Göz Kamaştıran Lüks Araçları

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in lüks aracı, görenlerin dikkatini çekti. Turuncu renkli araçları, yaklaşık 15 milyon TL değerinde olduğu öğrenildi. Çiftin sahip olduğu lüks yaşam tarzı ve araçları, magazin camiasının da ilgi odağı oldu.

Sonuç olarak, Türkiye'nin sevilen çifti Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Etiler'deki trafik olayıyla bir kez daha gündeme geldi. Her zaman olduğu gibi dikkat çeken tavırları ve lüks yaşamlarıyla magazin dünyasında adlarından söz ettirmeye devam ediyorlar.


 

Editör: Havva Andırır