Can Uzun Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı mı?

18 yaşındaki milli futbolcu Can Uzun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) kadrosundan çıkarıldığını duyurdu.

Can Uzun Neden Hayal Kırıklığına Uğradı?

Almanya'da 14 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek EURO 2024'te milli formayı giymeyi büyük bir tutkuyla bekleyen Uzun, güçlü bir sezon ve iyi bir performans geçirdikten sonra kadrodan çıkarılmasını "hayal kırıklığı" olarak nitelendirdi.

Can Uzun Karara Nasıl Tepki Verdi?

Bu kararı anlamakta zorlandığını belirten genç futbolcu, saygılı olduğunu ve bundan sonra daha çok çalışarak kendini kanıtlayacağını ifade etti.

Memphis Depay Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı! Memphis Depay Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Mevki, Oynadığı Takımlar, Evli Mi, hayatı!

Can Uzun'un Hedefleri Neler?

Uzun, 1. Bundesliga'da yeni kulübünde iyi bir sezon geçirerek 2026 Dünya Kupası'nda milli formayı giymeyi hedeflediğini açıkladı.

Can Uzun'dan Milli Takıma Destek Mesajı

EURO 2024'te milli takıma başarılar dileyen Uzun, "Benim zamanım gelecek" diyerek pes etmediğini ve her zaman milli formayı giymek için hazır olduğunu vurguladı.

Can Uzun'un Milli Takım Yolculuğu Devam Edecek mi?

Genç yaşına rağmen büyük bir potansiyele sahip olan Can Uzun'un milli takım yolculuğunun sona ermediği aşikar. Kendisini geliştirmeye ve daha da iyi bir futbolcu olmaya devam etmesi halinde, gelecekte milli formayı giyme şansı oldukça yüksek.

Can Uzun'un Bu Açıklaması Milli Takımda Neler Yaratacak?

Can Uzun'un bu açıklaması, milli takımda nasıl bir yankı uyandıracak merak konusu. Bazı futbolseverler bu durumdan etkilenirken, bazıları da Uzun'un motivasyonunu artıracağını ve daha da hırslanacağını düşünebilir.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım