ESRA BALAMİR KİMDİR ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA MESLEĞİ NE?

Esra Balamir, 7 Eylül 1975 tarihinde Adana'da doğan, çok yönlü bir sanatçıdır. Kendisi DJ'lik, sunuculuk, modellik, şarkıcılık ve oyunculuk gibi birçok alanda başarılar elde etmiştir.

E S R A B A L A M İ R11111

Esra Balamir Ne İş Yapıyor Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Kral TV'de DJ'lik: Esra Balamir, kariyer hayatına Kral TV'de DJ'lik yaparak başladı. Bu sayede müzik sektörüne giriş yaptı ve geniş bir kitleye tanıtıldı.
Program Sunuculuğu: DJ'likten sonra Balamir, farklı televizyon kanallarında kendi programlarını sunmaya başladı. Bu programlarda sunduğu samimi ve eğlenceli sunum tarzıyla izleyicilerin beğenisini kazandı.
Oyunculuk: Balamir, Şafak Sezer ile ilk televizyon dizisini çekerek oyunculuk dünyasına adım attı. Böyle mi Olacak, Kabere Kabere ve Reyting Hamdi gibi dizilerde rol alarak oyunculuk yeteneğini kanıtladı.
Müzik Programı Sunuculuğu: Balamir, oyunculukla birlikte bir müzik programında da sunuculuk yaptı. Bu sayede müzik sektörüne olan ilgisini ve bilgisini izleyicilerle paylaşma imkanı buldu.
Magazin Programları: Balamir, daha sonra birçok magazin programında sunuculuk yaparak televizyon dünyasında önemli bir yere sahip oldu. Magazin dünyasının nabzını tutan Balamir, sunduğu programlarla izleyiciyi ekrana kitlemeyi başardı.
Modellik ve Şarkıcılık: Balamir, DJ'lik, sunuculuk ve oyunculukla birlikte modellik ve şarkıcılık da yaptı. Farklı alanlarda kendini geliştirmeye ve izleyicilere farklı yönlerini göstermeye özen gösterdi.
Esra Balamir Hakkında Bilinmesi Gerekenler:

E S R A B A L A M İ R77777

Esra Palamir'in Tekne Kazası Neden Çıktı!

Ünlü şarkıcı Esra Balamir, Datça'da geçirdiği bir doğum günü kutlaması sırasında ölümden döndü. Arkadaşının doğum günü partisine katılan Balamir, içinde bulunduğu teknenin bir anda alev almasıyla büyük bir tehlike atlattı.

Rıza Kocaoğlu'nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı: Kassız Fotoğraflar Şaşırttı Rıza Kocaoğlu'nun Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı: Kassız Fotoğraflar Şaşırttı

E S R A B A L A M İ R1010104444

Esra Palamir'in Teknesi Bir Anda Alevlerin İçinde

Esra Balamir'in içinde olduğu tekne, doğum günü kutlaması sırasında aniden alev aldı. Bu korku dolu anlarda herkes büyük bir paniğe kapıldı. Ancak Balamir ve diğer yolcular, son anda tekneden kurtulmayı başardılar.

E S R A B A L A M İ R1011011144

Tatilin Ardından Korku Dolu Anlar

Nişantaşı'nda görüntülenen ve tatil fiyatlarına dair yorumlarıyla gündeme gelen Esra Balamir, Datça'da kaldığı süre boyunca dostlarıyla keyifli anlar yaşamıştı. Ancak bu keyifli tatil, bir anda korku dolu bir olayla son buldu.

Esra Balamir'in Açıklaması

Tekneden kurtulan Esra Balamir, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı: “Motor bölmesinden dumanlar yükseldi. Hemen yan tekneden yardıma geldiler. Canımızı zor kurtardık. Cayır cayır yanışını çaresizce izledik. Eşyalarımız da içinde yandı.”

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım