En Hamarat Benim Cansu Erdem kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor ve kimdir? (Puan durumu) En Hamarat Benim Cansu Erdem kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor ve kimdir? (Puan durumu)

Ünlü şarkıcı Esra Özmen, 28 Mart 1976 tarihinde İzmir'de doğdu. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarı'nda tamamlayan Özmen, müzikle genç yaşlarda tanıştı ve 19 yaşında profesyonel olarak şarkı söylemeye başladı.

MÜZİK VE SUNUCULUK KARİYERİ

Esra Özmen'in müzik kariyeri başarılı çalışmalarla doludur. Aynı zamanda televizyon sunuculuğu da yapan Özmen, geniş kitlelerce tanınan bir isim haline gelmiştir.

ARAMIZDA KALMASIN KONUĞU

Esra Özmen, son olarak Aramızda Kalmasın programına konuk oldu. Canlı yayında şarkı söyleyen ve sohbet eden Özmen'in programdaki performansı ve açıklamaları izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

YAŞI VE NERELİ?

Şarkıcı Esra Özmen, 2024 itibarıyla 48 yaşındadır. İzmir doğumlu olan Özmen, Türk müziğine katkılarıyla ve başarılı sunuculuk kariyeriyle tanınmaktadır.

Esra Özmen'in müzik ve televizyon kariyeri, geniş bir hayran kitlesi tarafından takdirle karşılanmaktadır. Başarılı çalışmalarına devam eden Özmen'in gelecek projeleri merakla beklenmektedir.