Efe Önbilgin Deniz Akkaya'ya Dava mı açtı, mahkeme talebi kabul etti mi?

Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin arasında süregelen gerginlik, hukuki bir boyuta taşındı. Önbilgin, eski eşi Deniz Akkaya’ya karşı, kızları ve kendisi hakkında yaptığı paylaşımlar nedeniyle dava açtı. Mahkeme, Önbilgin'in tedbir talebini kabul ederek Akkaya'ya 3 aylık tedbir kararı verdi.

Efedeniz32

Karakolluk Olan Deniz Akkaya Kızını Devlet Korumasına Verdi

Geçtiğimiz haftalarda Deniz Akkaya, kızıyla yaşadığı bir tartışma sonrası karakolluk oldu. Akkaya, tartışma sırasında kızı tarafından balkona kilitlenmiş ve polisi aramıştı. Bu olayın ardından Akkaya, kızını “Burnu sürtsün” diyerek devlet korumasına verdi. Ancak daha sonra kızını, kendi izniyle velayeti kendisinde olan babası Efe Önbilgin'in yanına yaz tatili için gönderdi.

Her Şeyin Başı Merkür Filminin Elif'i Sinem Kobal Kimdir, aslen nereli kaç yaşında, kiminle evli? Her Şeyin Başı Merkür Filminin Elif'i Sinem Kobal Kimdir, aslen nereli kaç yaşında, kiminle evli?

Deniz Akkaya Efe Onbilgin1

Tedbir Kararı Alındı

Sabah gazetesinin haberine göre, Efe Önbilgin, Akkaya’nın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlardan rahatsız oldu ve Aile Mahkemesi'ne başvurarak tedbir kararı istedi. Mahkeme, Akkaya’ya, Önbilgin’e karşı tehdit, hakaret, aşağılama veya küçümseme davranışlarında bulunmaması ve iletişim aracıyla rahatsız etmemesi için 3 ay süreyle tedbir kararı verdi.

Efe Önbi̇lgi̇ndeni̇zakkaya101017

Akkaya Sosyal Medyada Her Şeyi Anlattı

Deniz Akkaya, yaşanan olayları sosyal medya platformu X üzerinden paylaşmaya devam etti. Kızının odasında ikinci bir cep telefonu bulduğunu iddia eden Akkaya, bu duruma sosyal medyada tepki gösterdi.

Deniz Akkaya Bayram Seyran DegilEski Eşi Efe Önbilgin’i Hedef Aldı

Akkaya, paylaşımlarında eski eşi Efe Önbilgin’i hedef alarak, onun kızlarıyla zaman geçirmediğini ve ihtiyaçlarını karşılamadığını ileri sürdü. Akkaya, kızını kendi izniyle Önbilgin’in yanına göndermesine rağmen paylaşımlarına devam etti.

Deniz Akkaya2

Kızıyla Mesajlarını Yayınladı

Son olarak, Deniz Akkaya kızıyla olan mesajlaşmalarını sosyal medyada ifşa etti. Bu mesajlarda, Akkaya’nın kızını zorla spora göndermeye çalıştığı ve aralarında geçen küfürlü bir diyalog olduğu görüldü. Bu paylaşımlar, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım