Gerze Devlet Hastanesi doktoru Mehmet Turan Yazlak'ın ani kaybı derin üzüntü uyandırdı.Sinop'un Gerze ilçesinde meydana gelen trafik kazası, toplumu derinden sarstı.

Kaza Haberi Gerze Toplumunu Derinden Etkiledi

Tıngıroğlu mevkisinde saat 08.00 sularında meydana gelen kaza, Sinop-Boyabat yolu üzerinde gerçekleşti. Kazada, Ender Çoraklı'nın yönetimindeki 26 GR 435 plakalı araç ile karşı yönden gelen S.B. idaresindeki 34 FA 3602 plakalı araç çarpıştı. Bu acı kazada, araçlarda bulunan Mehmet Turan Yazlak, Ender Çoraklı ve R.T. hayatını kaybederken, Dr. Beyza Nur Çetin ise yaralandı. Ayrıca, 26 GR 435 plakalı araçta bulunan doktor Sena Sakin, kaza sonrasında kaldırıldığı Sinop Atatürk Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Hastane Toplumun Acısını Paylaşıyor

Gerze Devlet Hastanesi'nde çalışan doktor Mehmet Turan Yazlak'ın ani kaybı, hastane personeli ve Gerze toplumu için büyük bir üzüntü kaynağı oldu. Mehmet Turan Yazlak, hastane çalışanları ve hastaları arasında sevilen bir isimdi ve kaybı derin bir boşluk yarattı. Hastane yönetimi, Yazlak'ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerini iletti ve acılarını paylaştı.

Son Dakika 22 Haziran 2024 Adyaman'da kaç şiddetinde deprem oldu, hangi ilde hissedildi (AFAD) Adıyaman depremi bugün mü oldu, saat kaçta, ne zaman deprem oldu? Son Dakika 22 Haziran 2024 Adyaman'da kaç şiddetinde deprem oldu, hangi ilde hissedildi (AFAD) Adıyaman depremi bugün mü oldu, saat kaçta, ne zaman deprem oldu?

Gerze Devlet Hastanesi Doktoru S (1)

Kaza İle İlgili Soruşturma Başlatıldı

Kaza sonrasında olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yetkililer, kaza nedenini ve detaylarını belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Kazanın ardından Gerze toplumu, bir an önce sorumluların bulunmasını ve gerekli önlemlerin alınmasını talep ediyor.

Mehmet Turan Yazlak

Gerze Devlet Hastanesi doktoru Mehmet Turan Yazlak'ın ani kaybı, toplumu derinden etkiledi. Kazada yaşamını yitirenlerin ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Kazanın detaylarıyla ilgili yapılan soruşturmanın adil ve etkili bir şekilde yürütülmesi için yetkililerin titizlikle çalışmalarını sürdürmeleri önemlidir.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım