90'lı yılların gözde isimlerinden biri olan ve o dönemde Çarkıfelek programında hosteslik yapan Doğa Bekleriz, uzun yıllar sonra medya önüne çıktı ve dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Kendisinin ve Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek programıyla ilgili anılarını paylaşan Bekleriz, sosyal medyanın ve magazin dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

Kısmetse Olur Yarışmacısı Ayşenur İnam Gönlünü hangi fenomene kaptırdı? Kısmetse Olur Yarışmacısı Ayşenur İnam Gönlünü hangi fenomene kaptırdı?

Doğa Bekleriz'den Mehmet Ali Erbil ve Çarkıfelek Dönemi

Doğa Bekleriz, şöhreti Çarkıfelek programında hosteslik yaparken keşfettiğini belirtti. Özellikle Mehmet Ali Erbil'in takma lakabı olan "Leğen kemiği" ile anıldığını ifade eden Bekleriz, programın büyük ilgi görmesiyle birlikte kısa sürede tanınmaya başladığını dile getirdi. Bu dönemde medyanın ilgisini üzerine çeken Bekleriz, birçok klipte rol alma fırsatı da bulduğunu ekledi.

Yurt Dışına Yerleşme Kararı ve Sonrası

Doğa Bekleriz, Türkiye'deki şöhretinin ardından 9 yıl önce yurt dışına yerleşti. Bu süre zarfında medya ve kamuoyundan uzak kalan Bekleriz, son zamanlarda yeniden Türkiye'de görünmeye başladı ve verdiği röportajla dikkatleri üzerine çekti. İtirafları ve geçmişe dair anıları, izleyicileri ve hayranlarını nostaljik bir yolculuğa çıkardı.

Değişen Görünümü ve Sosyal Medyanın Etkisi

Doğa Bekleriz'in yıllar içindeki değişimi de magazin dünyasının ve sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri oldu. Eski ve yeni fotoğrafları karşılaştıran takipçiler, Bekleriz'in fiziksel görünümündeki değişimi merakla izledi. Sosyal medyada da geniş yankı bulan bu durum, Bekleriz'in yeniden gündeme gelmesine neden oldu.

Editör: Havva Andırır