İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, eski manken Deniz Akkaya hakkında kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla soruşturma başlattı. Soruşturmanın tamamlanmasının ardından düzenlenen iddianamede, Akkaya'nın kızı A.Ö.'ye karşı "altsoya karşı silahla kasten yaralama" suçundan 1 yıl 6 aydan 4 yıl 6 aya kadar hapis cezası talep edildi.

Deniz Akkaya Aile İçi Şiddeti Açıkladı

Akkaya'nın Kızına Fırlattığı Termos Silah Sayıldı

İddianamede, Akkaya'nın kızına öfkelenerek termos fırlattığı ve bu termosun A.Ö.'nün bacağına çarpması sonucu yaralandığı belirtildi. Savcılık, bu termosu silah olarak değerlendirdi.

Deniz Akkaya Kimdir 01010

Akkaya Hakkında İddianame Kabul Edilirse Hakim Karşısına Çıkacak

Akkaya'nın kızı A.Ö.'nün şikayetinden vazgeçmesine rağmen, dosyanın kamu davasına dönüşmesi nedeniyle iddianame düzenlendi ve İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. İddianamenin kabul edilmesi halinde Akkaya'nın önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler.. Kanal D’nin yeni yarışma programı Password'un ünlü konukları kimlerdi? Eğlendiren ve güldüren programdan kareler..

Deniz Akkaya Kızı

Ne Olmuştu?

Deniz Akkaya, geçtiğimiz Mayıs ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün telefonunu ele geçirdikten sonra kendisinden habersiz yurt dışı planları yaptığını öğrenmesinin ardından telefonuna el koyduğunu ve kızının saldırısına uğrayıp kendisini 1,5 saat balkona kitlediğini açıklamıştı.

Bakanlik Deniz Akkaya Nin Kizini

Akkaya'nın Kızı Koruma Altına Alınmıştı

Akkaya'nın kızı A.Ö., bu olayların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koruma altına alınmıştı.

Efe Önbilgin Velayet Davası Açmıştı

Akkaya'nın kızı A.Ö.'nün babası Efe Önbilgin, bu olayların ardından çocuğunun velayetinin kendisine verilmesi için dava açmıştı. Mahkeme, Önbilgin'in açtığı davada velayetin geçici olarak kendisine verilmesine karar vermişti.

Deni̇z Akkaya01011

Deniz Akkaya Kızının Velayetini Vermediğini Savunmuştu

Deniz Akkaya, kızı A.Ö.'nün velayetinin babasına verildiği haberlerine tepki göstererek, kızının velayetini vermediğini, sadece yaz tatilini babasıyla geçirmesine izin verdiğini savunmuştu.

Deniz Akkaya’nın Kızı Koruma Altına Alındı Mı

Akkaya Önümüzdeki Günlerde Hakim Karşısına Çıkacak

Deniz Akkaya'nın, kızı A.Ö.'ye şiddet uyguladığı iddiasıyla ilgili açılan davada önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım