Çılgın Bediş'in Banu'su olarak hafızalara kazınan Sonay Aydın, dizinin sona ermesinden sonra hayatında büyük değişiklikler yaşadı. Özellikle estetik ameliyat sonrası görünümüyle dikkat çeken Aydın, şimdilerde İngiltere'de zengin bir kocayla yaşamını sürdürüyor.

5Edce9F62Af6F

ÇILGIN BEDİŞİN BANU'SU EVLENİP İNGİLTEREYE YERLEŞTİ

Çılgın Bediş'in 'Banu'su olarak hatırlanan Sonay Aydın, dizinin bitmesinin ardından İngiltere'ye yerleşerek yaşamını sürdürmeye başladı. Yaptığı estetik ameliyatlar sonrasında farklı bir görünüme kavuşan Aydın, sosyal medyada da sık sık gündeme geliyor.

Cilgin Bedis In Banu Su Sonay Ay

SONAY AYDIN SADECE FİZİK OLARAK DEĞİL BÜYÜK DÖNÜŞÜMLER YAŞADI

Sonay Aydın'ın sadece fiziksel değişimi değil, hayatında da büyük dönüşümler yaşandı. İngiltere'de tanıştığı ve zengin bir ailenin mensubu olan işadamıyla evlenen Aydın, şu anda mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ancak Aydın, Türkiye'yi ve oyunculuk kariyerini özlediğini sık sık dile getiriyor.

1555925013 Cilgin Bedis In Banu

ÇILGINLIĞI BIRAKTI EVLİLİĞİNDE MUTLULUKLAR YAŞIYOR

48 yaşındaki Sonay Aydın'ın hayatı, Çılgın Bediş dizisindeki Banu karakterinden çok farklı bir yön aldı. Özellikle yaşadığı dönüşüm ve mutlu evliliğiyle dikkat çeken Aydın, Türkiye'ye dönme isteğiyle de biliniyor. İngiltere'de geçirdiği zaman içinde dil eğitimi alarak ve üniversitede bilgisayar ve bilişim teknolojileri bölümünde eğitim alarak kendini geliştirmiş olan Aydın, aynı zamanda drama dersleri vererek de aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Uoou 242

HAYRANLARI VE TAKİPÇİLERİ TÜRKİYEYE DÖNMESİNİ İSYORLAR

Sonay Aydın'ın değişimini ve yaşamındaki dönüşümleri takip eden hayranları, onun yeniden Türkiye'ye dönüş yaparak oyunculuk kariyerine geri dönmesini bekliyor. Aydın'ın sosyal medya paylaşımları ve röportajları, hayatındaki bu dönüşümleri ve duygularını detaylı bir şekilde aktarıyor.

695

Pınar Fidan kaç yaşında, alen nereli, ne iş yapıyor, evli mi ve kimdir? Pınar Fidan kaç yaşında, alen nereli, ne iş yapıyor, evli mi ve kimdir?

Sonay Aydın'ın estetikle başka biri haline gelmesi ve İngiltere'de mutlu bir yaşam sürmesi, onun hayatındaki büyük değişimleri gözler önüne seriyor. Bu süreçte yaşadığı deneyimler ve aldığı dersler, hayranlarına ilham veriyor ve onların da hayatlarında pozitif değişimlere yol açıyor.