Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son zamanlarda sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlarla ve gerçekleştirdiği gösterilerle gündemdeydi. Ancak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği CMXXIV adlı gösterisinde sağlık sorunlarıyla karşılaştığını açıkladı. Sağ gözünde yaşadığı ciddi bir retina problemi sebebiyle %50 oranında görme kaybı yaşadığını ifade etti.

6175F7A245D2A0A10419D35A

CEM YILMAZ GÖRME KAYBI YAŞADIĞINI AÇIKLADI

Bu durum, Cem Yılmaz'ın hayranlarını üzen bir haber olarak yansıdı. Zira ünlü komedyenin göz sağlığıyla ilgili yaşadığı bu sorun, sağlık açısından endişe verici bir durum olarak değerlendirildi.

Qp L 8Of3 P0Mg W Vmd Fh Rrg Yılmaz'ın daha önce sosyal medya hesabında paylaştığı ayrık gözlere sahip İngiliz aktör Marty Feldman’ın fotoğrafı, aslında bu rahatsızlığın işaretlerinden biri olarak yorumlanmıştı.

Cem Yilmaz Londrada Sahneye Cikt

Selena'nın Selin'i Cansu Demirci Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Yaşıyor, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Kaç Yaşında? Selena'nın Selin'i Cansu Demirci Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Yaşıyor, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Kaç Yaşında?

Cem Yılmaz, doktorundan aldığı bilgiye göre retina yerinden ayrılmış durumda olduğunu belirtti.

Hh 7 Soh Cover

Bu durumun kendisi için oldukça enteresan olduğunu ifade eden Yılmaz, "Zeki Müren nasıl kalbini verdi sizlere, ben de bu mesleğe gözümü verdim." şeklinde duygusal bir açıklama yaptı.

Cem Yilmaz Sonuna Geldim DiyerekBu gelişmeler, Cem Yılmaz'ın sağlık durumu ve gelecekteki göz sağlığıyla ilgili endişeleri artırdı. Hayranları ve sevenleri, ünlü komedyenin sağlığı için geçmiş olsun dileklerini iletmeye devam ediyorlar.

Editör: Ali Çakar