Burhanettin Duran kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi ve hayatı Burhanettin Duran kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi ve hayatı

ÇAYKUR'un 2024 yılı için eksik işgücü ihtiyacını karşılamak üzere noter kurası ile alınacak mevsimlik işçilerin nihai listeleri belirlendi. Ancak, ÇAYKUR işçi alımı kura sonuçları için resmi bir sorgulama linki bulunmamaktadır.

ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

ÇAYKUR 2024 yılında görevlendirilmek üzere 1072 mevsimlik işçi alımı yapmaktadır. İşçi alımına yönelik kura çekimi 14 Mayıs günü saat 09:00'da Rize Gençlik ve Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Ancak, kura sonuçlarının açıklandığına dair resmi bir duyuru yapılmamıştır.

ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı, değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

ÇAYKUR işçi alımı kura sonuçları için resmi bir sorgulama linki bulunmamaktadır. Adaylar, sonuçların açıklanması için ÇAYKUR'un resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip etmelidirler.