Aleyna Kalaycıoğlu ve Aslı Bekiroğlu, Serkay Tütüncü ve Zeynep Bastık ile dalga geçti Aleyna Kalaycıoğlu ve Aslı Bekiroğlu, Serkay Tütüncü ve Zeynep Bastık ile dalga geçti

Söylemezsem Olmaz programına geri dönen Bircan Bali, Dilan Polat'ın bir süredir cezaevinde olmadığını belirterek gündemi sarstı. Bali'nin bu açıklaması, izleyiciler arasında büyük yankı uyandırdı.

Hadise Hakkında Sert Eleştiriler

Bircan Bali, Hadise hakkında da sert eleştirilerde bulundu. Ünlü sunucu, Hadise'nin kıyafet seçimlerini, sahne şovunu, aile ve özel hayatını eleştirerek dikkat çekti. Bali, "Biri de çıkıp demiyor ki Hadise O Ses Türkiye'den neden gitti?" diyerek konuyu O Ses Türkiye dönemine getirdi.

Acun Ilıcalı ve Ebru Gündeş Arasındaki Seçim

Programın diğer yorumcusu Arto, Hadise'nin ayrılığının nedenini sorgularken, Bircan Bali, "Acun, Ebru'yu seçti net bilgi" diyerek iddialarını güçlendirdi. Bali'nin bu açıklamaları, O Ses Türkiye'deki dinamikler hakkında merak uyandırdı.

Geçmiş İddialar Yeniden Gündemde

Seren Serengil'in geçmişte Hadise ve Reza Zarrab arasında yasak aşk olduğu iddiası, Bircan Bali tarafından tekrar gündeme getirildi. Hadise'nin, Ebru Gündeş ile evli olduğu dönemlerde Zarrab'la birlikte olduğu haberleri, magazin dünyasında uzun süre konuşulmuştu.

Bali'nin Dönüşü Büyük Yankı Uyandırdı

Bircan Bali'nin Söylemezsem Olmaz programına geri dönüşü, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Bali'nin birbirinden çarpıcı iddiaları ve açıklamaları, izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bali'nin gelecekte yapacağı açıklamalar, şimdiden merak konusu oldu.

Editör: Zeliha YAKUT