10 Mayıs Cuma günü vizyona girecek olan "Beyaz Eşya" filmi, seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatacak. Mehmet Suat Özkan'ın senaryosunu yazdığı film, aynı apartmanda yaşayan iki ailenin sıradan yaşamlarına absürtlük katan olayları konu ediniyor.

İKİ BEKLENMEDİK ÖLÜM VE KARIŞAN BUZDOLAPLARI

Filmin hikayesi, apartmanda yaşanan iki beklenmedik ölüm ve bu ölümlerin merkezindeki iki buzdolabının karıştırılmasıyla başlıyor. Bu olayların ardından gelişen komik ve absürt olaylar, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Bugün Kardeşlerim var mı yok mu, 18 Mayıs saat kaçta ATV yayın akışında! Bugün Kardeşlerim var mı yok mu, 18 Mayıs saat kaçta ATV yayın akışında!

ÜNLÜ İSİMLERİN ROL ALDIĞI KADRO

PRT Film imzalı komedi filminde Ferit Aktuğ, Sarp Bozkurt, Bahtiyar Engin, Aycan Koptur, Alper Baytekin, Metin Coşkun, Barış Başar, Sami Aksu, Ebru Şam, Ceren Taşçı ve Cemil Şahin gibi ünlü isimler rol alıyor. Bu güçlü kadro, filmdeki karakterleri canlandırarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak.

FİLM HAKKINDA DİĞER DETAYLAR

"Beyaz Eşya" adlı film, hem absürt olaylarıyla hem de renkli karakterleriyle dikkat çekiyor. Seyircilerin merakla beklediği bu komedi filmi, 10 Mayıs Cuma günü vizyona giriyor.