Muş Varto Kaymakamı Musa Ayyıldız Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında?  Musa Ayyıldız'ın Hayatı ve Kariyeri Muş Varto Kaymakamı Musa Ayyıldız Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında? Musa Ayyıldız'ın Hayatı ve Kariyeri

Antalya Şehir Hastanesi'nin başhekimi olan Doç. Dr. Nedim Ongun, sağlık sektöründe önemli bir kariyere sahip bir hekimdir. İşte Ongun'un hayatı ve kariyeriyle ilgili detaylar:

Doç. Dr. Nedim Ongun Aslen Nereli Evli Mi Kaç Yaşında Ve Kimdir?

1985 yılında Burdur'da doğan Nedim Ongun, ilk ve orta öğrenimini Burdur'da tamamladıktan sonra Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi'nde lise eğitimini aldı. Tıp eğitimine başlamadan önce hangi okullardan mezun oldu?

Doç. Dr. Nedim Ongun Ne İş Yapıyor Mesleği Ne?

Nedim Ongun, 2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra tıp kariyerine Burdur Ağlasun İlçe Hastanesi'nde pratisyen hekim olarak başladı. Daha sonra uzmanlık eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda tamamlayarak 2014 yılında Nöroloji Uzmanı unvanını aldı. Bu süreçte hangi hastanelerde görev yaptı ve hangi eğitimleri aldı?

Doç. Dr. Nedim Ongun Kariyerindeki Görevler ve Başarıları

Nedim Ongun, kariyerinde Burdur Devlet Hastanesi'nde Nöroloji Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 2020 yılında aynı hastanede Başhekim olarak atandı. Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından 2020 yılında Nöroloji alanında Doçent unvanını aldı. Bu süreçte ulusal ve uluslararası düzeyde birçok makale yayımladı ve bilimsel toplantılarda sunumlar gerçekleştirdi. Nedim Ongun'un akademik ve profesyonel başarıları nelerdir?

Doç. Dr. Nedim Ongun Evli mi Kaç Çocuğu Var?

Evli ve bir çocuk babası olan Nedim Ongun, ailesiyle birlikte Antalya'da yaşamaktadır. Hem akademik hem de yönetici olarak sağlık sektöründe önemli katkılarda bulunmanın yanı sıra, hangi konularda uzmanlaşmıştır ve hangi projeler üzerinde çalışmaktadır?

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım