Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Barış Alper Yılmaz, EURO 2024 öncesinde TRT Spor'a önemli açıklamalarda bulundu. Yılmaz, kariyerindeki başarılar, yaşam tarzı ve gelecek planları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Barış Alper Yılmaz Futbol ve Gelecek Üzerine Konuştu

Yılmaz, son dönemde maç sayısının artmasıyla ilgili olarak antrenörü Okan Hoca'ya teşekkür etti. "62 maç... Hayatımda ilk defa bu kadar maça çıktım." diyen genç futbolcu, fiziksel formunu korumak için özen gösterdiğini belirtti. Ayrıca, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmenin kendisine iyi geldiğini ifade etti.

Barış Alper3

Mevki Farkı Gözetmeksizin Oyun Anlayışı

Yılmaz, takımının başarısı için her pozisyonda görev aldığını ve milli formada da aynı anlayışı sürdürdüğünü vurguladı. "Mevki ayırmıyorum, hocam nerede görev verirse oynamaya çalışıyorum." şeklinde konuştu.

Barış Alper4

Barış Alper Yılmaz'ın Beslenme ve Fiziksel Gücü

Futbolcu, Rize kökenli olmasının fiziksel gücüne katkı sağladığını belirtti. Beslenme alışkanlıklarına da değinen Yılmaz, protein ve karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme düzenine sahip olduğunu ifade etti.

Barış Alper Yılmaz'ın  Transfer ve Gelecek Planları

Transfer işleriyle ilgilenmediğini söyleyen Yılmaz, menajerinin bu konularla ilgilendiğini belirtti. Ancak, Türkiye'yi yurt dışında temsil etme hayali olduğunu ve gelecekte bu yönde adımlar atmak istediğini dile getirdi.

MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası NEREDE, ne zaman bitiyor? MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası NEREDE, ne zaman bitiyor?

Barış Alper1

Editör: Havva Andırır