Barda 2: Yeni Yönetmen, Yeni Heyecan

İlk filmin ardından 17 yıl sonra gelen devam filmi "Barda 2", yeni bir yönetmenle heyecanını artırıyor. Hande Türkal'ın koltuğa oturmasıyla birlikte, serinin geleceği daha da merak uyandırıcı hale geliyor.

Barda 2: Yeniden Bir Araya Geliş

Barda 2 Ne Zaman 6 (1)

İlk filmde başarıyla işbirliği yapan Nejat İşler, Hakan Boyav, Serdar Orçin, Erdal Beşikçioğlu ve Volga Sorgu gibi isimlerin, yeni filmde nasıl bir araya geleceği izleyicilerin büyük bir beklentisi haline geldi.

Gerçek Olay: Barda'nın İzinde

Emir Murat Özdilek BİYOGRAFİSİ-HAYATI, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi şirketlerin sahibi? Emir Murat Özdilek BİYOGRAFİSİ-HAYATI, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi şirketlerin sahibi?

Barda 2 Ne Zaman 5

Film, gerçek hayattan alınmış olaylara dayanıyor. Ankara'da 1997'de yaşanan ve uzun süre hafızalardan silinmeyen trajik bir hikaye, izleyicilerin filmin gerçekliği hakkında daha fazla bilgi edinme isteğini artırıyor.

Sedat Peker ve Barda Bağlantısı

Sedat Peker'in adı, Barda'nın gerçek olaylarla ilişkisinde sık sık geçiyor. Ancak gerçeklik ve efsane arasındaki çizgi net değil. Peki, Sedat Peker'in gerçek hikayeye nasıl bir rolü oldu?

Barda: Film ve Gerçeklik Arasındaki Gerçek Hikaye

Barda 2 Ne Zaman 4

Film, gerçek mağdurların anlatımları üzerine şekillendi. Ancak, filmin gerçek olaya tam olarak ne kadar sadık kaldığı ve izleyicilere ne kadar gerçek bir tablo sunduğu hala tartışma konusu.