Bahar dizisi, Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp ve Hatice Aslan gibi isimlerin yer aldığı bir yapımdır. Ancak, dizinin en dikkat çeken isimlerinden biri Alisa Sezen Sever'dir.

Alisa Sezen Sever, Bahar dizisinde Demet Evgar'ın kızı Umay'ı canlandırmaktadır ve son zamanlarda sosyal medyada da büyük ilgi görmektedir. Peki, Alisa Sezen Sever kimdir, kaç yaşındadır ve hangi dizilerde oynamıştır?

9089

ALİSA SEZEN SEVER KİMDİR?

Alisa Sezen Sever, sinema, film ve dizi oyuncusu olarak tanınır. Ayrıca, sosyal medya ve YouTube kanalı üzerinden içerik üretmektedir. İstanbul'da 2006 yılında doğan Alisa, Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitim almıştır. Kariyerine Layla Şirin Cast oyunculuk ajansıyla başlamış ve bugüne kadar birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır.

KARİYERİNDEKİ BAŞARILAR

Alisa Sezen Sever, çok genç yaşta kamera karşısına geçmiş ve 6 yaşında Hayatımın Rolü dizisinde Ecenaz karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Evli ve Öfkeli dizisindeki rolüyle tanınmıştır. 2018 yılında ise Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Serpil karakterini oynamıştır ve bu rolüyle başarılı oyuncu Burcu Kara'nın çocukluk yıllarını canlandırmıştır.

OYNADIĞI DİZİLER

Bahar (Umay)

Tozkoparan İskender

Keşke Hiç Büyümeseydik

Sipahi

Evli ve Öfkeli

Hayatımın Rolü

Tozkoparan İskender: Gölge Topal Şükran'ın Maceraları

Alisa Sezen Sever, genç yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk kariyerine sahiptir ve oyunculuk yeteneğiyle dikkat çekmektedir. Hem oyunculuk hem de sosyal medya alanında başarılı çalışmalarıyla adından söz ettirmektedir.

Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı? Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı?