Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) bahar dönemi bütünleme sınavları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Sınav takvimi ve giriş belgeleri adaylar için yayımlandı. İşte detaylar:

KPSS SINAVI BİTTİ! KPSS ALAN BİLGİSİ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI MI? || ÖSYM KPSS Alan Bilgisi soru kitapçığı ve cevap anahtarlarını yayımladı mı? KPSS SINAVI BİTTİ! KPSS ALAN BİLGİSİ SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI MI? || ÖSYM KPSS Alan Bilgisi soru kitapçığı ve cevap anahtarlarını yayımladı mı?

Sınav Tarihleri ve Saatleri Ne Zaman?

ATA AÖF bahar dönemi bütünleme sınavları, 6-7 Temmuz tarihlerinde üç oturum halinde gerçekleştirilecek. İlk oturum 6 Temmuz Salı günü saat 09:30'da başlayacak. İkinci oturum aynı gün saat 14:00'te yapılacak. Üçüncü ve son oturum ise 7 Temmuz Çarşamba günü saat 09:30'da gerçekleştirilecek. Adaylar, sınav saatlerine dikkat ederek sınav yerlerinde zamanında hazır bulunmalıdırlar.

Sınav Giriş Belgeleri Nasıl Görüntülenir?

Adaylar, ATA AÖF bütünleme sınavları için gerekli olan sınav giriş belgelerini obs.atauni.edu.tr adresindeki 'Duyurular' bölümünden görüntüleyebilirler. Sınav giriş belgesinde adayın sınav yeri, tarihi, saatleri ve sınav kuralları ile ilgili önemli bilgiler yer alacak. Adayların bu bilgilere dikkatlice göz atmaları ve sınav öncesinde gerekli hazırlıklarını tamamlamaları önem taşımaktadır.

Mezuniyet Üç Ders Sınavı

Öte yandan, ATA AÖF mezuniyet üç ders sınavı da 24 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Bu sınav, öğrencilerin mezuniyetlerini tamamlamaları için gereken üç dersin sınavını içermektedir. Adaylar, sınav takvimi ve gerekli bilgiler için ATA AÖF resmi internet sitesini düzenli olarak takip etmelidirler.

Editör: Havva Andırır