Serdar Ortaç’tan Eski Eşi Chloe’ye Şok İfadeler "Boşadı Diye mi Üzüleceğim?" Serdar Ortaç’tan Eski Eşi Chloe’ye Şok İfadeler "Boşadı Diye mi Üzüleceğim?"

Sinem Kurnaz Kimdir Kaç Yaşında, Aslen Nereli Ne İş Yapıyor?

Gelin Evi'nin yeni bölümünde tanıdığımız yarışmacı İpek Yıldırım, 33 yaşında ve 10 yıllık evli. Bursa kökenli olan İpek, ev hanımı olarak hayatını sürdürüyor. Peki, İpek Yıldırım yarışmada nasıl bir performans sergiliyor?

Aslı Hünel İle Gelin Evi İpek Yıldırım Puan Durumu

Show TV'de hafta içi her gün 12.30'da yayınlanan Gelin Evi programı, izleyicilere bol sürprizli ve heyecan dolu bir hafta yaşatıyor. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayacak olan gelin, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak. İpek Yıldırım da bu ödül için mücadele eden yarışmacılardan biri.

İpek Yıldırım'ın Hedefi: Yüksek Puan ve Altın Kazanmak!

İpek Gelin, çeyizinde ve sofra sunumlarında göstereceği başarılarla rakiplerine meydan okuyor. Ancak diğer gelinlerin becerisi ve jüri değerlendirmesi, İpek'in kazanma şansını etkileyebilir. Peki, İpek Yıldırım yarışmada nasıl bir performans sergiliyor?

Gelinevisibellll

Puan Tablosu Merakla Bekleniyor!

İpek Yıldırım'ın performansı ve aldığı puanlar, haftanın sonunda belirlenecek olan puan tablosunda kendini gösterecek. Ancak şu an için puan tablosu henüz güncellenmediği için İpek'in liderlikte olduğu veya altın kazanıp kazanmadığı bilinmiyor. Detaylar en kısa sürede izleyicilerle paylaşılacak.

Gelin Evi'nde Heyecan Devam Ediyor:

Gelin Evi programı, mutfaktaki hünerlerden geleneklere kadar birçok alanda mücadele eden yeni evli gelinleri izleyicilerle buluşturuyor. İpek Yıldırım ve diğer yarışmacılar, hafta boyunca çeyizleri, sofra sunumları ve ev hanımlığı becerileriyle kıyasıya bir mücadele içindeler.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım