EBRU'NUN AMACI NE? 

Ebru karakteri, senaristler Ozan Yurdakul, Ahmet Yurdakul, Sinan Yurdakul, Barkın Şenüren ve Metin Arslan tarafından yaratılmıştır. Ancak karakterin amaçları hala gizemini koruyor. İzleyiciler olarak Ebru'nun kim olduğunu, neler yapacağını ve hikayeye nasıl etki edeceğini merakla bekliyoruz. Detaylı bilgilere ulaştığımızda bu konuda sizlerle paylaşacağız.

ASENA TUĞAL: KARİYERİ VE ÖZEL HAYATI

Ebru'nun çocuğu Hakan'dan mı? - Özel Klipler - Arka Sokaklar

Doğukan Güngör'ün sevgilisi Aleyna Yalçın mesleği ne, ne iş yapar? Mesleğini duyanlar şaşkın… Doğukan Güngör'ün sevgilisi Aleyna Yalçın mesleği ne, ne iş yapar? Mesleğini duyanlar şaşkın…

Asena Tuğal, Miss Turkey yarışmasında dördüncü olan ve Miss Smile ödülünü kazanan bir isimdir. 2008'de Akasya Durağı dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamış ve o zamandan beri birçok projede yer almıştır. Dünya Malı -1 sinema filmindeki performansı da dikkat çekmiştir.

Sosyal Medyada Asena Tuğal

@asenatugal kullanıcı adıyla Instagram'da aktif olan Asena Tuğal, yaklaşık 239.000 takipçiye sahiptir. Sosyal medyada da aktif olan Tuğal, hayranlarıyla içeriklerini paylaşmaktadır.

ASENA TUĞAL'IN ÖZEL HAYATI

Asena Tuğal, 2018 yılında ünlü oyuncu Şahin Irmak ile evlenmiştir. Çift, kariyerlerine rağmen özel hayatlarını dengede tutmayı başaran bir çift olarak bilinmektedir.

TARZIYLA DA İLGİ ODAĞI

Arka Sokaklar Ebru Kimdir, Amacı Ne? (Asena Tuğal)

Asena Tuğal, Miss Turkey yarışmasında başarılı bir derece elde etmiş ve tarzıyla da beğeni toplamıştır. Kusursuz fiziğiyle her kıyafete yakışan Tuğal'ın kıyafetleri ve takıları sıkça ilgi odağı oluyor.

Asena Tuğal'ın Arka Sokaklar dizisindeki Ebru karakterine hayat veren performansı ve kariyerindeki başarısı, izleyicilerin dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.