Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kayıt süreci, 1-5 Temmuz tarihleri arasında sona erdi. Adaylar, bahar dönemi sınavlarını geride bırakarak yaz aylarında alacakları dersler için kayıtlarını tamamladılar.

Yaz Okulu Ne Zaman?

AÖF yaz okulu, 1 Temmuz'da başladı ve 17 Ağustos'ta sona erecek. Bu süreçte öğrenciler, yoğun bir eğitim programı içinde derslerini tamamlayacaklar ve sınavlara hazırlanacaklar.

KPSS SONUÇ HABERLERİ SON DAKİKA: 2024 KPSS ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI: KPSS sınav sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak? ÖSYM sınav takvimi KPSS SONUÇ HABERLERİ SON DAKİKA: 2024 KPSS ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI: KPSS sınav sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak? ÖSYM sınav takvimi

Yaz Okulu Sınavı: 17 Ağustos'ta

Yaz okulu sürecinin tamamlanmasının ardından, öğrenciler 17 Ağustos günü AÖF yaz okulu sınavına girecekler. Sınav, öğrencilerin yaz boyunca öğrendikleri bilgileri değerlendirecekleri ve başarılarını ölçecekleri önemli bir aşama olacak.

Öğrencilerin Beklentileri ve Hazırlıkları

AÖF öğrencileri, yaz okulu sürecinde aldıkları derslerle akademik kariyerlerine katkı sağlamayı hedefliyorlar. Yoğun bir çalışma temposu içinde sınavlara hazırlanıp, başarıyla sonuç almayı amaçlıyorlar.
 

Editör: Havva Andırır