Alan Yarışması 27 Haziran bu akşam mı yok mu, saat kaçta?

Evet, "Alan" yarışması 27 Haziran Perşembe günü bu akşam saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Oktay Kaynarcaalanyarışma21

Yarışmada Neler Olacak?

Bu akşamki programda 3. bölüm heyecanı yaşanacak. 85 yarışmacı, 85 farklı kategoride bilgi ve becerilerini sergileyerek haftanın ödülü olan 100 Bin TL'yi kazanmak için mücadele edecek.

Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Son Dakika: 24 Temmuz 2024 Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar ile Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı! Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Son Dakika: 24 Temmuz 2024 Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar ile Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı!

Alankapakx Min

Alan Yarışması'nın Geçtiğimiz Hafta Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Alan Yarışması'nın 2. bölümünde 85 yarışmacı 85 farklı kategoride bilgi ve becerilerini sergilemişlerdi. Yarışmacılardan biri gecenin sonunda haftanın ödülü olan 100 Bin TL'yi kazanmıştı.

Alan Yarışma Programı1444444

Alan Yarışması Hakkında Bilgiler

Alan Yarışması, bilgi ve beceriye dayalı bir yarışmadır. Yarışmacılar, farklı kategorilerde sorulan sorulara doğru cevap vererek puan kazanmaya çalışırlar. En fazla puanı toplayan yarışmacı, haftanın sonunda ödülü kazanır.

Alan Yarışması'nı Nerede İzleyebilirim?

Alan Yarışması'nı her Perşembe günü saat 20:00'de ATV ekranlarında izleyebilirsiniz. Ayrıca, programın tüm bölümlerini ATV'nin YouTube kanalında da bulabilirsiniz.

Editör: Murat Serdar Yıldız