Sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen Akasya Durağı'nın efsanevi karakterlerinden Gülbin'i canlandıran Aslı Altaylar, hayranlarını adeta büyülemeye devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Altaylar'ın son haline bakanlar gözlerine inanamıyor.

Aslı Altaylar 2

Bir dönemin sevilen dizisi Akasya Durağı'nın unutulmaz oyuncuları arasında yer alan Aslı Altaylar, özellikle Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarla magazin gündemine sıkça oturuyor. Binlerce beğeni ve yorum alan paylaşımlarıyla dikkat çeken Altaylar, hayranlarını adeta büyülemeye devam ediyor.

Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı? Üç Kız Kardeş Kanal D bugün var mı, 18 Mayıs akşam yeni bölümü yayınlanacak mı?

Aslı Altaylar 4

Akasya Durağı'nın Unutulmaz Gülbin'i Aslı Altaylar'ın Şaşırtan Son Hali!

2008 ile 2012 yılları arasında ekranlarda izleyiciyle buluşan Akasya Durağı'nın unutulmaz kadrosunda yer alan Altaylar, son yıllarda Bizim Hikaye, Arka Sokaklar, Çocukluk gibi dizilerde de başarılı performansıyla dikkat çekti. Özellikle Gülbin karakteriyle hafızalara kazınan oyuncunun son halini görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Aslı Altaylar 3

Sosyal medyada 54 bin takipçisi bulunan Altaylar, paylaştığı pozlarla adından sıkça söz ettiriyor. Ayrıca Altaylar, bir dönem kendisinden 10 yaş küçük ünlü yönetmen Okan Ege Ergüven ile yaşadığı aşkla da gündeme gelmişti.

Aslı Altaylar 6

Akasya Durağı'nın unutulmaz karakterlerinden Gülbin'i canlandıran Aslı Altaylar'ın son haline bakanlar hayranlıklarını gizleyemiyor.

Aslı Altaylar 5