Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi, bahar dönemi bütünleme sınavlarına hazırlanan öğrenciler için sınav tarihlerini ve detayları açıkladı. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavlarına dair önemli bilgiler ve takvim detayları:

Sınav Tarihleri Ne Zaman?

ATA AÖF bahar dönemi bütünleme sınavları, 6-7 Temmuz tarihlerinde üç ayrı oturumda gerçekleştirilecek. İlk oturum 6 Temmuz günü saat 09:30'da başlayacak. İkinci oturum aynı gün saat 14:00'te yapılacak. Üçüncü ve son oturum ise 7 Temmuz günü saat 09:30'da düzenlenecek. Adaylar, sınav günlerinde belirtilen saatlerde sınav merkezlerinde hazır bulunmalıdır.

Polis Meslek Yüksekokullarına başvurular ne zaman, hangi tarihte başlıyor? 2024 PMYO başvuru şartları neler? İşte, polislik başvuru şartları ve taban puanı... Polis Meslek Yüksekokullarına başvurular ne zaman, hangi tarihte başlıyor? 2024 PMYO başvuru şartları neler? İşte, polislik başvuru şartları ve taban puanı...

Sınav Yerleri ve Giriş Belgeleri

ATA AÖF sınav giriş belgeleri obs.atauni.edu.tr adresinde yayımlanmış durumdadır. Adaylar, giriş belgelerini 'Duyurular' kısmından görüntüleyebilirler. Sınav yerlerini ve diğer detayları belge üzerinde bulabilirler. Sınav giriş belgesi olmayan adayların sınavlara katılmaları mümkün olmayacaktır, bu nedenle belgenin eksiksiz olarak edinilmesi önem taşımaktadır.

Mezuniyet Üç Ders Sınavı Tarihi

Öte yandan, ATA AÖF'de mezuniyet aşamasına gelen öğrenciler için 24 Ağustos tarihinde üç ders sınavı gerçekleştirileceği duyurulmuştur. Bu sınav, mezuniyet için gerekli olan son aşamayı oluşturacak ve ilgili öğrencilerin bu tarihi planlamalarında dikkate almaları gerekmektedir.
Sonuç

Editör: Havva Andırır