Uzun süredir başarılı bir performans sergileyen ve izleyiciler tarafından sevilen Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın diziden ayrıldığı öne sürülüyor. Genç oyuncunun Yalı Çapkını'yla olan anlaşması sezon sonunda sona eriyor ve dizideki rolüne ilişkin net bir açıklama yapılmadı.

Yalı Çapkını'nda Beklenmedik Veda: Pelin Artık Dizide Yer Almayacak

Öte yandan, Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu'nun dizideki hikayesi önümüzdeki bölümlerde merak uyandıracak gelişmelere sahne olacak. Üçüncü sezon için bazı oyuncularla anlaşma sağlanırken, Saraçoğlu ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ? İnci Taneleri Fragman 17 Bölüm İzle: İnci Taneleri 17. Bölüm Fragmanı! Kanal D İnci Taneleri Dizisi 17. Bölüm Fragmanı AZEM ÖLDÜ MÜ?

Yali Capkini Dizisi 1

Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını, geçen yıl büyük bir etki yaratmış ve üçüncü sezon onayını almıştı. Ancak dizinin toksik fanlarının taciz ve hakaretine maruz kalan oyuncularının durumu belirsizliğini koruyor.