TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı Survivor All Star 2024, heyecan dolu mücadelesiyle seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son olarak elenen isim Sercan Yıldırım olurken, kaptanlık mücadeleleri her hafta yeni takımların oluşmasına sebep oluyor. Eleme sayısının haftada ikiye düşmesi, Survivor 2024 finalinin ne zaman gerçekleşeceği konusundaki merakı artırdı. Her yıl muhteşem bir finalle ekrana veda eden Survivor All Star'ın final tarihi ve büyük ödülü kazanan isim hala belirsizliğini koruyor. Survivor 2024'ün tam olarak ne zaman biteceği ve büyük ödülün sahibi kim olacağı konusunda detaylar yakında netlik kazanacak.

SURVİVOR 2024 FİNALİ NEREDE YAPILACAK?

Survivor 2024 final tarihi ve çekim yeri netleşti. 13 Haziran Salı günü gerçekleşecek olan final için biletler satışa sunuldu. İsteyen herkes, Survivor 2024 final programına katılabilecek. Final programı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde, İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki Muallim Naci Cd. No:50 adresinde düzenlenecek.

Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu… Arka Sokaklar'ın Tevfik’i Ferit Aktuğ kiminle evli, eşi kim? Eşi de kendisi kadar ünlü bir oyuncu…

Survivor All Star 2024'ün final tarihi hala belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz yılın final mücadelesi 13 Haziran Salı günü Kuruçeşme Arena'da gerçekleşmişti ve büyük ödül sahibini bulmuştu. Ancak bu yıl için final tarihi ve büyük ödül hala açıklanmadı.

Survivor 2024 ne zaman bitecek, final tarihi ne olacak, büyük ödül sahibi kim olacak gibi sorular henüz cevapsız. Ancak genellikle haziran ayı ortalarında düzenlenen finalin, resmi tarih duyurulduğunda detayları haberimizde bulabilirsiniz.

S SURVİVOR'DA123

SURVİVOR 2024 FİNALİ NE ZAMAN? 

Survivor 2024 ne zaman final yapacak sorusu gündemde. Program, ilk kez 16 Şubat 2020 tarihinde yayınlanmıştı. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunumuyla gerçekleşen yarışma, Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştiriliyor. Bu sezon, Ünlüler - Gönüllüler formatında yayınlanıyor ve şimdiye kadar 12 hafta boyunca devam etti. Henüz yayınlanacak bölümlerin ardından final tarihi açıklanmadı.

Survivor Ne Zaman Nerede 1

HAKAN HATİPOĞLU FİNAL TARİHİNİ DUYURDU

Survivor 2024'ün final tarihi, Hakan Hatipoğlu tarafından duyuruldu. Gece Demet Akalın ile yapılan canlı yayında bu bilgi paylaşıldı. Survivor 2024 izleyicileri, finalin ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyordu. Büyük final, 5 Temmuz Pazar akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor 2024, her yıl olduğu gibi bu sefer de büyük finali canlı olarak izleyicilerle buluşacak.

SURVİVOR FİNALİ KIBRIS'TA MI BODRUM'DA MI?

Survivor 2024'ün finali nerede çekilecek sorusu gündemde. Acun Ilıcalı, her yıl olduğu gibi bu sefer de final için özel hazırlıklar yapıyor. Finalin yapılacağı yer aylar öncesinden belli oluyordu ve Acun Ilıcalı, yarışmacıları finalin gerçekleşeceği otele getiriyordu. Finali izlemek isteyen seyirciler de otelde yerlerini ayırtıyorlardı. Geçmiş yıllarda Survivor finali, Kıbrıs'taki Nuhun Gemisi otelinde gerçekleşmişti. Ancak bu sene virüs salgını nedeniyle yarışmacıların Kıbrıs'a geçmesi mümkün olmayabilir.