Kocaeli'de Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mahir Çoğaç, trafikte başından vurularak hayatını kaybetti. Katil zanlısının 17 yaşında olduğu ve olaydan önceki görüntülerinin ortaya çıktığı iddia edildi.

Uyuşturucu tacirlerine dev operasyon! 1 milyon 781 bin kök kenevir ve 511 kilo esrar yakalandı Uyuşturucu tacirlerine dev operasyon! 1 milyon 781 bin kök kenevir ve 511 kilo esrar yakalandı

Trajik Olayın Detayları

Olayın Yeri ve Zamanı: Olay, sabah saatlerinde Çayırova ilçesi Çayırova Mahallesi Fatih Caddesi'nde meydana geldi. Mahir Çoğaç, saat 09.00 sıralarında okula gitmek için evinden çıkarak caddede park halinde bulunan kendisine ait otomobile bindi.

Saldırı Anı: Çoğaç, emniyet kemerini taktığı sırada, kendisini bekleyen şüpheli aracın yanına gelerek başına tabanca ile bir el ateş etti. Mahir Çoğaç kanlar içinde kalırken, şüpheli yaya olarak olay yerinden kaçtı.

Olayın Tanıkları: Çoğaç'ın oturduğu binanın girişinde bulunan çay ocağını işleten Satı Helvacı, saldırganı gördüğünü belirterek yaşananları anlattı.

Acı Son

Mahir Çoğaç Hayatını Kaybetti: Olayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye polis ve acil sağlık ekipleri geldi. Ağır yaralanan Çoğaç, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak, Mahir Çoğaç doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Katil Zanlısının Kimliği ve Görüntüleri

Katil Zanlısının Kimliği: Şüphelinin 17 yaşında olduğu ve Çoğaç'ın öğrencisi olduğu iddia edildi.

Görüntülerin Ortaya Çıkması: Olaydan önceki görüntülerde zanlının sakin tavırları dikkat çekti. Saldırganın daha önce de benzer suçlara karışmış olabileceği ihtimali değerlendiriliyor.

Editör: Zeliha YAKUT