Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Tam Adana Televizyonu'nun düzenlediği gala gecesinde 'Yılın Enleri' ödül töreninde 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' ödülünü aldı. Başkan Aydar, törende yaptığı konuşmada, ilçede kaybeden olmadığını ve Ceyhan'ın kazandığını belirtti.

Chp Ceyhan

Ceyhan’ın Başarılı Lideri Kadir Aydar

Adana'nın önde gelen yerel televizyon kanallarından Tam Adana Televizyonu, her yıl düzenlediği 'Yılın Enleri' ödül töreninde Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar'ı 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' olarak seçti. Televizyon yönetim kurulu üyeleri ve izleyicileri tarafından verilen bu ödül, Aydar'ın başarılı çalışmalarının bir göstergesi olarak dikkat çekiyor.

5Fe42029214Ed81580B43Dc3

Kadir Aydar’ın Vizyoner Liderliği

Başkan Kadir Aydar, ödülünü Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Sucu'dan alırken yaptığı konuşmada, 31 Mart Seçimleri'nden bu yana ilçede kaybeden olmadığını ve Ceyhan'ın kazandığını vurguladı. Aydar, "31 Mart Seçimleri'nin ardından söylediğim gibi, ilçemizde kaybeden olmadı, Ceyhan kazandı. Seçim sonrası parti rozetimizi bir kenara bırakıp, partili partisiz herkesin başkanı olarak çalışmalarımıza koyulduk," dedi.

Sosyal Belediyecilik Anlayışı

Başkan Aydar, sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttükleri projeleri ve çalışmaları anlattı. Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi emeklilere ikramiye yatırdıklarını ve binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa et kart dağıttıklarını belirtti. Bu tür sosyal yardımlarla halkın yanında olmayı sürdüreceklerini ifade eden Aydar, hemşehrilerinin desteği ve güveni ile Ceyhan’ı daha ileriye taşıma kararlılığında olduklarını söyledi.

1585227422493 Chp

Yeni Atandığı Köyü Güzelleştirmek İsteyen İmamın Yolları Temizleme Çabası Beğeni Topladı Yeni Atandığı Köyü Güzelleştirmek İsteyen İmamın Yolları Temizleme Çabası Beğeni Topladı

Gala Gecesi ve Ödül Töreni

Tam Adana Televizyonu'nun düzenlediği gala gecesinde birçok kategoride ödüller dağıtıldı. Ancak gecenin en dikkat çekici anı, Kadir Aydar'ın 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' ödülünü alması oldu. Başkan Aydar, ödülü tüm Ceyhan halkı adına aldığını belirterek, “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü’ne layık gören Tam Adana Televizyonu yönetimine ve izleyicilerine teşekkür ediyorum ve bu ödülü tüm hemşehrilerim adına alıyorum,” dedi.

Baskan Aydar Caddelerimizi Cicek

Ceyhan’ın Geleceği İçin Çalışmalar

Kadir Aydar’ın liderliğinde Ceyhan Belediyesi, halkın ihtiyaçlarına yönelik projeler ve çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkan Aydar’ın, sosyal yardımlardan altyapı projelerine, eğitimden kültür-sanata kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunduğu biliniyor. Başkan Aydar, her zaman halkın yanında olacağını ve Ceyhan’ın gelişimi için var gücüyle çalışacağını belirterek, ilçenin geleceği için umut verdi.

Kadir Aydar Kimdir?

Kadir Aydar, genç yaşına rağmen Ceyhan Belediyesi'nde gösterdiği üstün başarılarla dikkat çeken bir isimdir. Belediye başkanlığı süresince hayata geçirdiği projeler ve halkla kurduğu güçlü bağ, onun bu ödülü kazanmasında önemli bir rol oynamıştır. Başkan Aydar, Ceyhan'ın gelişimi ve halkın refahı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Baskan Aydar Hizmet Gomlegini Gi

Sosyal Medyada Teşekkür Mesajları

Başkan Aydar, ödül töreni sonrası sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajları yayımladı. Hemşehrilerine olan minnettarlığını dile getirerek, ödülü onlara adadığını belirtti. Aydar, Ceyhan’ın daha iyi bir geleceğe kavuşması için çalışmalarına kararlılıkla devam edeceğini vurguladı.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' seçilmesi, onun ve ekibinin çalışmalarının bir sonucudur. Başkan Aydar, Ceyhan halkına sunduğu hizmetlerle takdir toplarken, gelecekte de bu başarısını sürdüreceği sinyallerini verdi. Ceyhan’ın gelişimi ve halkın refahı için yapılan bu çalışmalar, Başkan Aydar’ın vizyoner liderliği ile devam edecek.

Karalar Belediyeyi 6 Ayda Borc B

Ceyhan İçin Aydınlık Bir Gelecek

Kadir Aydar’ın liderliğinde Ceyhan, sosyal belediyecilik anlayışıyla daha iyi bir geleceğe doğru ilerliyor. Halkın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar ve projeler, ilçenin kalkınmasında önemli bir rol oynuyor. Başkan Aydar’ın aldığı bu ödül, Ceyhan’ın gelişimi için yapılan çalışmaların bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Editör: Ali Çakar