Ayça Hıtanca, En Hamarat Benim'in 3 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 646. bölümünde yarışıyor. Haftanın ilk yarışmacısı olan Ayça Hanım'ın performansı ve aldığı puanlar hakkında tüm detaylar burada.

Ayça Hıtanca'nın Menü Sunumu: Rakiplerinden Yüksek Puan Alabilecek mi?

Ayça Hıtanca, hazırladığı menü ile rakiplerinden yüksek puan almayı hedefliyor. Tekirdağlı 37 yaşındaki ev hanımı olan Ayça Hanım'ın menüsü ve aldığı puanlar merak ediliyor.

Ayca Hitanca 1

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim: 646. Bölümde Ayça Hıtanca'nın Performansı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla En Hamarat Benim'in 646. bölümünde yarışan Ayça Hıtanca'nın temizlik ve yemek becerileri ile aldığı puanlar bu başlık altında.

Ayça Hıtanca'nın Yemeği ile İlk Gün Performansı

Ayça Hıtanca, yarışmanın ilk gününde hazırladığı yemeklerle rakiplerinden istediği puanı alabilecek mi? 3 Haziran Pazartesi 2024'te ekranlara gelen bölümdeki performansı değerlendiriliyor.

Sinem Kobal yıllar sonra geri döndü, bakın hangi dizide rol aldı? Sinem Kobal yıllar sonra geri döndü, bakın hangi dizide rol aldı?

En Hamarat Benim Ayça Hıtanca'nın Puan Tablosu ve Yorumlar

Ayça Hıtanca'nın En Hamarat Benim programındaki performansı ve aldığı puanlar, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde buradan takip edilebilecek. Kadir Ezildi'nin gözetiminde sergilediği yetenekler ve yorumlar bu başlıkta.

Editör: Zeliha YAKUT