Türk sinema ve tiyatrosunun önemli isimlerinden biri olan Güven Hokna, Yaprak Dökümü dizisindeki Hayriye Tekin rolüyle hafızalara kazınmış bir oyuncu olarak tanınıyor. Son zamanlarda dikkat çeken zayıflığıyla gündeme gelen 77 yaşındaki sanatçının son haline ilişkin detaylar şöyle:

Survivor’da 2 aday birden eleme adayı || 19-20 Nisan eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu Survivor’da 2 aday birden eleme adayı || 19-20 Nisan eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

Güven Hokna, uzun bir süredir gözlerden uzak kaldığı sanat dünyasına sosyal medya hesapları aracılığıyla dönüş yaptı. Paylaştığı son fotoğraflarla adından söz ettiren Hokna, verdiği kilolarla da dikkatleri üzerine çekti.

77 yaşındaki deneyimli oyuncu, son halinde oldukça zayıf bir görüntü sergiliyor. Takipçileri, Hokna'nın zayıflığı karşısında şaşırdıklarını ve tanıyamadıklarını ifade ediyorlar. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, "Ne kadar zayıflamışsınız tanıyamadım", "Harika olmuşsunuz", "Güzel kadın" gibi olumlu ifadelerle Hokna'nın son haline yönelik hayranlık dile getiriliyor.

Hokna'nın bu dikkat çeken değişimi, uzun yıllardır sanat camiasında olan bir ismin hala güzellik ve formunu koruyabileceğini göstermesi açısından da önemli bir örnek teşkil ediyor. Sanatçının sevenleri ve takipçileri, onun sağlık ve mutluluğunu daima desteklemeye devam ediyor.