Trabzonspor'un Eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Trabzonspor'un Eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde kaymakam değişikliği yaşandı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Giresun Keşap Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas, Nurdağı Kaymakamı olarak atandı. Nurullah Cemil Erciyas Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında? Hayatı ve Biyografisi

Nurullah Cemil Erciyas Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında?

1994 yılında Yozgat'ın Şefaatli ilçesinde doğan Erciyas, ilk ve orta öğrenimini Kayseri'de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Mülki İdare Amirliği mesleğine adım atmak için 2017 yılında kaymakamlık sınavını kazandı.

Nurullah Cemil Erciyas Deneyim ve Başarıları

Kariyerinde Çankırı Valiliği'nde İl Merkez Stajı, ardından Yozgat-Yerköy ve Manisa-Demirci ilçelerinde Kaymakam Refikliği görevlerinde bulunan Erciyas, Niğde-Ulukışla ve Kırşehir-Boztepe ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Kocaeli'de Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajını tamamladıktan sonra yurt dışı deneyimi için İngiltere'de University of Leicester'da dil eğitimi aldı.

Editör: Muhammed Fatih Kıvrım