Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Aile Günü” nedeniyle 76 Yıldır evli olan Zehra ve Mehmet Ünal’ı merkeze bağlı Akyar Köyündeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar da yer aldı.

Osmaniye’de organize sanayide göçük nerede oldu, göçükte son durum ne, hayatını kaybeden ölü sayısı kaç? Osmaniye’de organize sanayide göçük nerede oldu, göçükte son durum ne, hayatını kaybeden ölü sayısı kaç?

Ünal çifti ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, “Teyzemiz de Amcamız da hayat dolu maşallah. Allah daha nice hayırlı, sağlıklı yıllar nasip etsin.” diye konuştu. Mehmet Ünal ve Zehra Ünal ile tanışmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Vali Yılmaz, çifte 76 yıl süren evliliklerinin sırrını sordu.

Bir 2 kişi görseli olabilir

76 yılın çok hızlı ama güzel geçtiğini ifade eden Mehmet Ünal, uzun evliliğin sırrının iyi geçinmek, karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu söyledi. 7 çocukları ve çok sayıda torunları olduğunu söyleyen Mehmet Ünal ve Zehra Ünal, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Vali Erdinç Yılmaz’a teşekkür ettiler.