Yalı Çapkını'nda Pelin Dönemi Kapandı mı? Buçe Buse Kahraman Diziden Ayrılıyor mu?

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 7 Haziran'da sezon finali yapacak. Dizinin önemli karakterlerinden Pelin'i canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın ise diziden ayrılması bekleniyor.

Kahraman'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve gelecek sezon dizide yer alıp almayacağı henüz belli değil. Geçen sezon finalinde diziden ayrılan Kahraman, yapım şirketinin talebi üzerine geri dönmüştü.

Y A L I Ç A P K I N I P E L İ NAfra Saraçoğlu Yalı Çapkını Dizisine Devam Edecek mi?

Öte yandan, Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu'nun dizide yakalandığı hastalık önümüzdeki haftalarda dizinin ana olaylarından biri haline gelecek. Kulislerde, üçüncü sezon için Mert Ramazan Demir'le anlaşma yapıldığı ancak Afra Saraçoğlu ile henüz anlaşma sağlanmadığı dedikoduları dolaşıyordu. Ancak son gelen haberler, her iki başrol oyuncusunun da dizide devam edeceği yönünde.

152245994 Pelin 1 Min

Yalı Çapkını'nın üçüncü sezonu ne zaman başlayacak?

Yalı Çapkını'nın üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Star TV'nin yeni sezon planı önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Emir Murat Özdilek BİYOGRAFİSİ-HAYATI, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi şirketlerin sahibi? Emir Murat Özdilek BİYOGRAFİSİ-HAYATI, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi şirketlerin sahibi?

Yalı Çapkını'nın üçüncü sezonunda neler olacak?

Yalı Çapkını'nın üçüncü sezonunda neler olacağı da merak konusu. Seyran'ın hastalığı ve Pelin'in diziden ayrılmasıyla birlikte dizide birçok değişiklik olması bekleniyor.