Son günlerde sosyal medyada ve sokaklarda en çok konuşulan konulardan biri "Taksim Delisi Cenk öldü mü?" sorusu oldu. Yıllardır Taksim Meydanı'nda kendine has hareketleri ve karakteriyle tanınan Cenk'in durumu hakkında çeşitli iddialar dolaşıyor. Gerçek nedir? İşte merak edilen detaylar...

Taksim Delisi Cenk Kimdir?

Yılmaz Erdoğan'ın Yeni Sevgilisi Cemre Ebüzziya Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Mesleği Ne? Yılmaz Erdoğan'ın Yeni Sevgilisi Cemre Ebüzziya Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Mesleği Ne?

Taksim Delisi Cenk, sosyal medyada ve Taksim Meydanı'nda tanınan bir isimdir. Hem anlattığı hikayelerle hem de yaptığı esprilerle pek çok kişinin dikkatini çeken Cenk, "Taksimli Cenk" ve "Buse" lakaplarıyla da bilinir. Taksim Delisi Cenk olarak tanınan kişinin gerçek adı Cenk Gülçe’dir.

Hangi Hastalıkla Mücadele Ediyor?

Taksim Delisi Cenk'in tam olarak hangi hastalığa sahip olduğu bilinmemekle birlikte, birçok kişi onun geçmişte bir travma yaşadığını düşünüyor. Bu sebeple Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) veya Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) gibi rahatsızlıklarla mücadele ediyor olabileceği öne sürülüyor.

Cenk Gülçe Öldü mü?

Sosyal medya platformlarında Cenk Gülçe'nin öldüğüne dair çeşitli haberler ve gönderiler bulunsa da, bu konuda resmi bir açıklama yapılmış değil. Durumun netleşmesi için yetkililerden gelecek açıklamalar bekleniyor.

Editör: Zeliha YAKUT