Son zamanlarda çok sayıda Spotify kullanıcısı, Jam'in çalışmaması sorunu ve erişim noktası 22 hata kodu gibi diğer aksaklıkların yanı sıra "Filtreler bazı sonuçları gizliyor" hatasıyla karşılaştığını bildirdi. Bu sorunlar birçokları için ciddi bir hayal kırıklığı kaynağı olmuştur.

ANKA-3 özellikleri, üretimine başlandı mı? ANKA-3 özellikleri, üretimine başlandı mı?

Bu kılavuzda, bu Spotify filtrelerini kapatma adımlarında size yol göstererek kesintisiz veya gizli mücevherler olmadan müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlayacağız. Ancak bundan önce Spotify'da crossfade'i açmak isteyebilirsiniz.

Spotify'da Filtreler Nasıl Kapatılır

Spotify'da filtreleri kapatmak için "Beğenilen Şarkılar"ı veya başka bir çalma listesini açın ve üstte etkin filtreleri arayın; bunlar vurgulanmış veya işaretlenmiş etiketler olarak görünebilir. Devre dışı bırakmak ve oynatma listenizin tamamının görünürlüğünü geri yüklemek için bu aktif filtrelere dokunmanız veya tıklamanız yeterlidir.

"Filtreler bazı sonuçları gizliyor" hatasını düzeltmek için Spotify'daki filtreleri nasıl kapatacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Etkin filtreleri arayın: Vurgulanmış veya diğerlerinden farklı görünebilecek kategori veya tür etiketleri için oynatma listesinin üst kısmına bakın. Bunlar genellikle şarkı listesinin hemen üstünde bulunur ve istemeden etkinleştirilmesi kolay olabilir.
  2. İstenmeyen filtreleri kapatın: Yanlışlıkla etkinleştirmiş olabileceğiniz etkin filtrelere dokunun veya tıklayın. Bu, şu anda şarkılarınızı filtrelemek için kullanmayı düşünmediğiniz her şeyi içermelidir.
  • Sonuçları kontrol edin: İstenmeyen filtreleri devre dışı bıraktıktan sonra şarkılarınız istediğiniz kategori altında görünmeye başlamalıdır. Hala beklenen sonuçları göremiyorsanız başka etkin filtre olmadığından emin olun ve oynatma listesini yenileyin.

Ayrıca, belirli tür filtreleri içinde bile müstehcen etiketlere sahip parçaları gizleyebileceği için müstehcen içerik filtresinin etkin olup olmadığını da kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bu ayarın değiştirilmesi, filtrelenen sonuçlarınızda gizli parçaları ortaya çıkarabilir.