24 Mayıs 2024 bugünkü Boğa burcu yorumu! Boğa burcu günlük burç yorumları! Bugün Boğa burcunu neler bekliyor? 24 Mayıs 2024 bugünkü Boğa burcu yorumu! Boğa burcu günlük burç yorumları! Bugün Boğa burcunu neler bekliyor?

Geçtiğimiz hafta sonu büyük tepkilere yol açan PSN hesap zorunluluğu, Arrowhead Game Studios ve Sony Interactive Entertainment tarafından geri adım atılarak iptal edildi.

PSN Hesabı Zorunluluğu Neden Tepki Çekti?

Helldivers 2'nin PC sürümü için 6 Mayıs'tan itibaren yeni oyuncular, 30 Mayıs'tan itibaren ise tüm oyuncular için PlayStation Network (PSN) hesabı zorunluluğu getirilmişti. Bu değişiklik, oyunu Steam üzerinden satın alan ve PSN hesabı olmayan oyuncular arasında büyük tepkilere neden oldu.

Tepkiler Sonucu PSN Zorunluluğu Kaldırıldı

Yoğun tepkiler üzerine Arrowhead Game Studios ve Sony Interactive Entertainment, 9 Mayıs 2024 tarihinde resmi bir açıklama yaparak PSN hesap zorunluluğunun kaldırıldığını duyurdu. Açıklamada, PC oyuncularının geri bildirimlerinin değerli olduğu ve Helldivers 2'ye olan desteklerinden dolayı teşekkür edildiği belirtildi.

Helldivers 2 Hakkında

Helldivers 2, Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 5 ve PC için yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, uzaylı istilasına uğramış bir gezegende geçen bir hikayeye sahiptir. Oyuncular, Helldivers adı verilen elit askerler olarak görev yaparak gezegeni savunmaya çalışırlar.

Helldivers 2'nin Geleceği

PSN hesap zorunluluğunun kaldırılmasıyla birlikte Helldivers 2'nin PC platformundaki oyuncu kitlesinin artması bekleniyor. Oyunun geleceği hakkında ise Arrowhead Game Studios tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.